روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

سرفاصله های متروی اصفهان دقیق تر می شود/دیدار شهردار با مردم منطقه ۱۳

شهردار اصفهان گفت: در تلاش هستیم تا سرفاصله های مترو را دقیق تر و زمان پایان کار را به گونه ای تنظیم کنیم تا برای دانشجویان مشکلی ایجاد نشود.

سرفاصله های متروی اصفهان دقیق تر می شود/دیدار شهردار با مردم منطقه 13

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت الله نوروزی  با اشاره به اینکه هفته آینده هفته آغازین پاییز و نزدیک شروع سال تحصیلی است، اظهار داشت: طبیعی است که آینده شهر و کشور در دست کسانی است که هفته آینده به مدرسه می روند، شهرداری اصفهان تلاش کرده در کنار سایر ارگان های مرتبط در این موضوع در خصوص این اتفاق ویژه آمادگی لازم را داشته باشد.

وی ادامه داد: متروی اصفهان و ناوگان حمل و نقل عمومی، همگی برای این مهم امکانات لازم را فراهم کرده اند تا آغاز هفته خوبی برای دانش آموزان رقم بخورد. از دانش آموزان و دانشجویان درخواست می کنیم در برنامه تردد خود استفاده از حمل و نقل عمومی پاک به ویژه مترو را در نظر داشته باشند.

شهردار اصفهان گفت: داشتن هوای پاک حق همه شهروندان است و این موضوع با همکاری همه شدنی است.

وی با اشاره به اینکه در تلاش هستیم تا سرفاصله های مترو را دقیق تر و زمان پایان کار را به گونه ای تنظیم کنیم تا برای دانشجویان مشکلی ایجاد نشود، گفت: امیدوارم همه دانش آموزان و دانشجویان سال توام با بهره وری و بهروزی داشته باشند.

نوروزی افزود: سال گذشته ایده و نظرات خوبی از سوی دانش آموزان و دانشجویان به مدیریت شهری منتقل شد، امسال هم منتظر ایده های آنها هستیم تا در اداره امور شهر مشارکت داشته باشند.

وی همچنین افزود: هفته آینده در جمع مردم منطقه 13 هستیم و همراه با شورای معاونان شهرداری با شهروندان گفت و گو می کنیم تا اگر مشکلی وجود دارد، بررسی کنیم. مردم می توانند درخواست های خود را این هفته از طریق وب سایت بنده و درگاه الکترونیکی شهردای اصفهان به آدرس Isfahan.ir وارد کنند.

46

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان