روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

مانور پلیس مبارزه با موادمخدر برای تشدید اقدامات کنترلی در آستانه سال تحصیلی

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر گفت: در آستانه سال تحصیلی با یک مانور هماهنگ و فراگیر در سطح کشور تشدید اقدامات خواهیم داشت.

مانور پلیس مبارزه با موادمخدر برای تشدید اقدامات کنترلی در آستانه سال تحصیلی

سردار محمد مسعود زاهدیان در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا درباره رصد حاشیه مدارس و مراکز دانشگاهی توسط پلیس مبارزه با موادمخدر اظهار کرد: امسال برای دو هزار و 800 مدرسه و مرکز آموزش عالی با وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم تفاهماتی داشته‌ایم.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ادامه داد: قرار شده در استانها برای افزایش دانش عمومی اساتید دانشگاه‌ها و مدیران مراکز خوابگاهی، مشاوره و آموزشهای لازم را داشته باشیم همچنین تولید محصولات فرهنگی در زمینه محدودسازی موادمخدر و شناخت مواد توسط خانواده‌ها و دانشجویان با برگزاری کرسی آزاداندیشی و جلسات مشاوره انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: پلیس مبارزه با موادمخدر با محیط داخلی مدارس و دانشگاه‌ها کاری ندارد و مسئولیت محیط داخل مدارس و دانشگاه‌ها با وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم است.

این مقام انتظامی ادامه داد: سعی داریم محیط پیرامون مدارس را تا شعاع مشخص از وجود فروشندگان موادمخدر پاکسازی کنیم تا دسترسی به موادمخدر وجود نداشته باشد.

زاهدیان خاطرنشان کرد: در آستانه سال تحصیلی با یک مانور هماهنگ و فراگیر در سطح کشور تشدید اقدامات خواهیم داشت.

به گفته وی، رصد حاشیه مدارس و دانشگاه‌ها توسط پلیس مبارزه با موادمخدر در طول سال تحصیلی صورت می‌گیرد اما این اقدامات در زمان بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها تشدید می‌شود.

 

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان