روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

محدودیت ترافیکی مسیرهای منتهی به محل رژه نیروهای مسلح در اهواز اعلام شد

اهواز_ایرنا_ رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خوزستان گفت: مسیرهای منتهی به محل برگزاری رژه ۳۱ شهریورماه امسال در اهواز با محدودیت‌های ترافیکی همراه است.

محدودیت ترافیکی مسیرهای منتهی به محل رژه نیروهای مسلح در اهواز اعلام شد

به گزارش شنبه ایرنا به نقل از سایت پلیس استان خوزستان،  سرهنگ منصور جمشیدی اظهارداشت: محدودیت های ترافیکی از ساعت 5:30 دقیقه روز یکشنبه 31 شهرویور ماه اعمال می شود.

وی ادامه داد: میدان 15 خرداد به سمت لشکر، تمام خیابانهای بلوار لشکر مسیر جنوب به شمال، بلوار قدس مسیر شرق به غرب و برعکس، میدان توپ، ورودی های بلوار محمودوند به سمت کیانشهر مسیر غرب به شرق و همه ورودی های بلوار اصلی بلوار پدافند به سمت کیانشهر بسته خواهد بود.

جمشیدی گفت: پل لشکر به سمت مسجد امیرالمومنین ،تقاطع دوم کیانپارس به سمت پا صیاد شیرازی،خیابان های منتهی به پهلوان غربی و همه خیابان های کیانشهر منتهی به بلوار امام رضا (ع) نیز در زمان اعلام شده بسته است.

وی افزود: جاده عین 2 کمربندی به سمت پلیس راه، جاده دغاغله تصفیه شکر به سمت کمربندی شمال اهواز، بلوار انقلاب و بلوار چمران مسیرهای جایگزین هستند.

31 شهریورماه سال 1359 ارتش متجاوز بعث عراق با عبور از مرزها به خاک میهن اسلامی حمله کرد.

31 شهریورماه سال گذشته در زمان برگزاری رژه نیروهای مسلح به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس تروریست ها با حمله به محل رژه در اهواز 24 نفر را شهید و بیش از 60 را مجروح کردند.

9887/6002

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان