تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا

سرهنگ عطایی خبر داد؛

انهدام باند ۵ نفره جعل گذرنامه

معاون مهاجرت و گذرنامه پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از انهدام اعضای باند ۵ نفره جاعلان گذرنامه‌ها خبر داد.

انهدام باند 5 نفره جعل گذرنامه

////امروز/////اعتراف به 60 فقره جعل گذرنامه توسط جاعلان اسناد و مدارکبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ محمد عطایی معاون مهاجرت و گذرنامه پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: روز گذشته فردی از اتباع خارجه برای تمدید پروانه اقامتی‌اش به یکی از ادارات گذرنامه پلیس امنیت عمومی مراجعه کرد که ماموران مستقر در اداره گذرنامه متوجه جعلی بودن گذرنامه این فرد شدند.

معاون مهاجرت و گذرنامه پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به اینکه بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران معاونت مهاجرت و جعل گذرنامه پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت، افزود: متهم در بازجویی اولیه اقرار کرد که گذرنامه را به ازای پرداخت مبلغی از یکی از اتباع افاغنه خریداری کرده است.

وی با بیان اینکه در گام بعدی تحقیقات پلیسی با هماهنگی مقام قضائی اولین متهم پرونده در مخفیگاهش دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به معاونت مهاجرت و گذرنامه پلیس امنیت عمومی منتقل شد، ادامه داد: با دستگیری متهم، پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد و وی در بازجویی‌های پلیسی به جرم خود مبنی بر جعل گذرنامه با همدستی 4 نفر دیگر اعتراف کرد.


بیشتر بخوانید: خبر خوش به زائران اربعین/ سفر هوایی به عراق با برگ تردد اربعین ممکن شد


معاون مهاجرت و گذرنامه پلیس امنیت عمومی تهران با بیان اینکه 4 عضو دیگر این باند در سه عملیات پلیسی دیگر نیز دستگیر شدند، تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های پلیسی به 60 فقره جعل گذرنامه اتباع بیگانه در یک سال گذشته اعتراف کردند.

سرهنگ عطایی با اشاره به اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان، 60 برگ ویزای جعلی خام کشور ایران و تعدادی عکس کشف شد، خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

کشف 60 برگ ویزای جعلی خام ایران و تعدادی عکس از جاعلان اسناد

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر