روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

حسن کریمیان: گلف نیازمند حمایت و تحول است

کاپیتان تیم ملی گلف کشورمان گفت: گلف نیازمند حمایت و تحول است اگر بخواهیم در آسیا و دنیا بدرخشیم و جایگاهی حداقل رنکینگ یک تا ۳۰ جهان را داشته باشیم، امکانات اولیه لازم است.

حسن کریمیان: گلف نیازمند حمایت و تحول است

حسن کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص سطح مسابقات قهرمانی کشور در رشته گلف اظهار داشت: با حضور عزیزی چون سیستم گلف را تا حدودی به روزرسانی و جهانی کرده است هم بچه‌ها و بازیکنان پیشرفت کردند و هم اینکه با تکنیک و وسایل روز آشنا شدند.

وی در ادامه افزود: در مسابقات قهرمانی از نظر مراسم، جوایز، اطلاعات و کمیته فنی سطح بالا رفته و امیدوارم عزیزی در ادامه این مسیر در فدراسیون بیشتر بدرخشد.

کاپیتان تیم ملی گلف کشورمان در خصوص لزوم حمایت از این رشته گفت: گلف نیازمند حمایت و تحول است اگر بخواهیم در آسیا و دنیا بدرخشیم و جایگاهی حداقل رنکینگ یک تا 30  جهان و همچنین یک تا بیست آسیا را داشته باشیم، امکانات اولیه لازم است.  

وی در خصوص اینکه در مسابقات چین عملکرد بازیکنان ایرانی بهتر از لژیونرهای گلف بوده است، یادآور شد: در حال حاضر استعدادها و بازیکنان ایران با سختی‌های زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند و از بازیکنانی که خارج از ایران بازی می‌کنند اندکی با غیرت تر بازی می‌کنند. بچه‌های ما در مقایسه با امکاناتی که در آسیا و آمریکا و اروپا است، با سختی تمرین می‌کنند و همین امر انگیزه آنها را بالا برده است.امیدوارم با سرمایه گذاری و حمایت وزارت ورزش در مسابقات هنگ کنگ شرکت کنیم.نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر