روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

بدهی ۴هزار دلاری پرسپولیس و فدراسیون به استقلال

دنیای ورزش تورنتو نوشت: پرسپولیس اعلام کرده بابت هزینه دادرسی در دادگاه CAS مبلغی را نپرداخت نمی‌کند و آن را برعهده فدراسیون فوتبال گداشته است.

بدهی 4هزار دلاری پرسپولیس و فدراسیون به استقلال

پس از شکایت باشگاه استقلال در مورد دربی سوپر جام به دادگاه CAS، این مرجع قضایی ورزش چند روز پیش رای خود را در این باره اعلام کرد و اعتراض استقلال نسبت به تعویق بازی رد شد و آبی پوشان در این پرونده شکست خوردند.

 در حکم به صراحت قید شده که استقلال خواهان تعویق بازی شده و حاضر به برگزاری بازی در آن تاریخ مقرر نبوده است و همچنین در دفاعیه طرفین اشاره شده که آبی های تهران در روز بازی سوپرجام در اردوی ترکیه بوده و در آن تاریخ بازی  دوستانه با ترکمنستان داشته اند. همچنین شاگردان شفر در همان مقطع برای تهیه ویزا برای حضور در یک تورنمنت در آلمان به سفارت این کشور در ترکیه رفته بودند. این خبر اخیرا فاش شد و در حکم منتشره هم به  چنین موضوعی اشاره شده است.

 در مورد هزینه‌های قضاوت که توسط دادگاه عالی CAS تعیین شده است، 80 درصد از مبالغ باید توسط باشگاه فرهنگی و ورزشی استقلال ایران پرداخته  شود و 20 درصد به صورت مشترک و مجزا توسط فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و سازمان لیگ فوتبال ایران پرداخته خواهد شد.

استقلالی ها برای بررسی پرونده تمام هزینه 20هزار دلاری را پرداخت کرده اند و حالا باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال باید 20 درصد هزینه ها را بدهند و در حال حاضر قصد پرداختش را ندارند.

256 43

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان