روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

احتمال عدم عرضه هوندا فیت جدید در آمریکا

هوندا در حال آماده شدن برای معرفی جهان نسل جدید جاز/فیت است. این خودرو در نمایشگاه توکیو ۲۰۱۹ معرفی خواهد شد اما ظاهراً این خبرها برای مشتریان بالقوه‌ی آمریکایی چندان خوشایند نخواهند بود.

احتمال عدم عرضه هوندا فیت جدید در آمریکا

هوندا در حال آماده شدن برای معرفی جهان نسل جدید جاز/فیت است. این خودرو در نمایشگاه توکیو 2019 معرفی خواهد شد اما ظاهراً این خبرها برای مشتریان بالقوه‌ی آمریکایی چندان خوشایند نخواهند بود.


تا به اینجا هوندا فقط به این خودرو به عنوان جاز اشاره داشته و گفته که آن را تنها به‌صورت هیبریدی در اروپا عرضه خواهد کرد. این خودروساز ژاپنی همچنین از اشاره به اینکه جاز/فیت جدید در آمریکا عرضه خواهد شد یا خیر خودداری کرده است.


هوندا در حال حاضر سبزترین محصولات خود شامل هاچبک الکتریکی e را در اروپا عرضه می‌کند و به دنبال ارائه‌ی حداقل یک نسخه‌ی الکتریکی از محصولات خود در قاره‌ی اروپا تا سال 2025 می‌باشد.


فروش فیت در بازار آمریکا تا ماه سپتامبر افت 17 درصدی داشته است. فروش خودروهای کوچک در آمریکا به امری سخت تبدیل شده و هوندا هم شاید جزو آخرین شرکت‌هایی باشد که چنین خودروهایی را عرضه می‌کند. نسل فعلی فیت در کارخانه‌ی هوندا در مکزیک تولید می‌شود.

به‌هرحال قوای محرکه‌ی هیبریدی هوندا جاز جدید طبق انتظارات از تکنولوژی دوال موتور i-MMD و پیشرانه‌ی 4 سیلندر 1.5 لیتری تنفس طبیعی و گیربکس CVT استفاده خواهد کرد.


این هاچبک ساب کامپکت ظاهر آشنای خود را حفظ خواهد کرد هرچند طراحی ظاهری و کابین آن یک دست‌تر و ساده‌تر خواهد شد. کابین هم وجه اشتراکاتی با هوندا e الکتریکی خواهد داشت اما خبری از صفحه‌نمایش پهن و گسترده در آن نخواهد بود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر