روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

منصوری خبر داد؛

۴ تریلیون دلار تبادل تجارت در حوزه ICT

معاون توسعه کارآفرینی وزارت کار گفت: در سال ۲۰۱۶ حدود ۴ تریلیون دلار تبادل تجارت در حوزه ICT داشتیم و پیش بینی می‌شود که این رقم در سال ۲۰۲۳ به ۶ تریلیون دلار برسد.

4 تریلیون دلار تبادل تجارت در حوزه ICT

4 تریلیون دلار تبادل تجارت در حوزه ICTبه گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بنیاد ملی کارآفرینی اظهار کرد: دولت و بخش خصوصی در شکل گیری بنگاه‌ها و کار‌های استارت آپی نقش دارند.

منصوری بیان کرد: در کشور ما برای حمایت از استارت آپ‌ها مجوز و وام ارائه می‌شود، همچنین برای حمایت از بنگاه‌ها کارخانه نوآوری تأسیس می‌شود، اما علاوه بر حمایت از استارت آپ‌ها باید به فکر اکوسیستم باشیم و این کار پیچیده است که دولت باید بستر آن را فراهم کند.

همه گیر شدن کارهای تولید محتوا زمان بر است

وی افزود: به دلیل شرایط قانونی و سیاست‌گذاری‌های فعلی در کشور همه گیر شدن کارهای تولید محتوا زمان بر است، اما با مشارکت بخش عمومی و خصوصی می‌توانیم این نوع کارها را به سطح ملی برسانیم.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: حدود 4 تریلیون دلار تبادل تجارت در حوزه ICT در سال 2016 داشتیم و پیش بینی شده این رقم در سال 2023 به 6 تریلیون دلار برسد.


بیشتر بخوانید: «بنیاد ملی کارآفرینی محتوای دیجیتال» به زودی راه‌اندازی می‌شود


نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان