روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

تهیه‌کننده برنامه مطرح کرد؛

فصل سوم محرمانه ساخته می شود؟

عطا پناهی تهیه‌کننده «محرمانه» درباره جزئیات ساخت برنامه و تصمیم گیری برای فصل بعدی آن صحبت کرد.

فصل سوم محرمانه ساخته می شود؟

به گزارش سینماپرس، عطا پناهی تهیه‌کننده، درباره مجموعه تلویزیونی «محرمانه» به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: فصل دوم مجموعه تلویزیونی «محرمانه» در 26 قسمت به صورت اپیزودی ساخته شد و این هفته قسمت‌های پایانی آن روی آنتن رفت.

وی با بیان اینکه به دلیل استقبال از فصل اول تصمیم گرفتیم فصل دوم آن هم تولید شود، ادامه داد: تصمیم قطعی برای فصل سوم گرفته نشده است، اما تیم پژوهش در حال ارزیابی نیاز نوجوانان هستند و عملکرد سریال را در سطح جامعه بررسی می کنند.

پناهی بیان کرد: در هر قسمت از سریال، یک موضوع از دغدغه‌های نوجوانان امروزی را در قالب طنز بیان کردیم به همین دلیل در سطح جامعه، بازیگران که حضور پیدا می‌کنند با همان کاراکتر سریال محرمانه برای مردم شناخته شده اند که این موضوع از دیده شدن سریال حکایت می‌کند.

گفتنی است حسین رفیعی، افشین سنگ چاپ، مهدی ابراهیمی، احمدرضا اسعدی، مسعود رهنما، ساناز سماواتی، فاطمه هاشمی، سوسن مقصودلو، جواد خواجوی، یزدان کاظمی، سحر شفیعی و ... از جمله بازیگران این سریال هستند.

عوامل سریال «محرمانه» نیز عبارتند از عطا پناهی (تهیه‌کننده)، مسلم تهرانی (کارگردان)، مهرداد صالح (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، مونا زارع و فائزه یارمحمدی (نویسنده)، اکبر کاظمی (مدیرتولید)، سهراب خان‌زاده (عکاس)، امید سهرابی (مشاور رسانه‌ای)، مهدی مجد (فضای مجازی)، میلاد حسینی و علی اکبر عطایی (تصویربردار)، میثم یاردیلو (صدابردار)، مهدی اکبریان (صداگذار)، مهدی ابراهیمی (بازیگردان)، کیخسرو کاووسی (تدوینگر)، بابک پناهی (طراح صحنه)، مژگان تمجیدی (منشی صحنه).

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر