روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

یزدانی حداقل ۶ هفته نیاز به درمان دارد/ وضعیت زکی‌پور هفته آینده مشخص می‌شود

پزشک تیم فوتبال استقلال درباره آخرین وضعیت مصدومان این تیم توضیح داد.

یزدانی حداقل 6 هفته نیاز به درمان دارد/ وضعیت زکی‌پور هفته آینده مشخص می‌شود

به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه استقلال، دکتر کاوه ستوده، پزشک آبی‌های پایتخت درباره آخرین وضعیت مصدومان این تیم توضیح داد. او در ابتدا درباره وضعیت سیاوش یزدانی توضیح داد: ضمن عرض تبریک بابت نمایش‌های خوب و روند رو به رشد استقلال به هواداران، درباره سیاوش یزدانی باید بگویم که پس از معاینات بالینی و ام.آر.آی مشخص شد که این بازیکن از ناحیه همسترینگ پای راست دچار آسیب دیدگی درجه دوم به میزان ١٧ سانتی‌متر گردیده است که حداقل به مدت ٦ هفته نیاز به درمان خواهند داشت و سپس با انجام معاینات تکمیلی و ام.آر.آی مجدد از ایشان، تصمیم گیری خواهد شد.

پزشک استقلال درباره روند دوران نقاهت شجاعیان گفت: در مورد شجاعیان باید بگویم که روند درمانی به خوبی پیش می‌رود و از نظم ایشان در همکاری با تیم درمان متشکر هستیم که در کمال دقت و نظم با حضور به موقع و کلیه همکاری‌های لازم را در روند درمان را انجام می‌دهند.

ستوده درباره وضعیت زکی‌پور، دیگر مدافع مصدوم استقلال بیان کرد: میلاد زکی‌پور دچار آسیب نادر عضله منتهی به مینسک خارجی شده بود. پس از انجام ام آر آی متعدد و مشاوره با جراحان ارتوپد فوق تخصص زانو و با جمیع مشورت‌ها که بین آن‌ها در مورد نیاز به جراحی و یا درمان فیزیوتراپی حاصل شده بود، نهایتاً درمان با انجام فیزیوتراپی، آب درمانی و ... ادامه پیدا کرد. زکی‌پور روند خوبی داشته‌ و در ابتدای هفته آینده از او در داخل زمین تست های فانکشنال (عملکردی) به عمل خواهد آمد و در صورت عدم مشکل و موفقیت در این تست‌ها به تیم اضافه خواهند گردید و در غیر اینصورت تصمیم دیگری اتخاذ می‌گردد.

او در پایان تصریح کرد: خوشبختانه بقیه بازیکنان شرایط خوبی دارند و بدون هیچ مشکلی می‌توانند به تیم کمک کنند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر