روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

امامی: مسئولان آمدند چند عکس گرفتند و رفتند!/ دوست نداشتم دوباره در ۷۰ کیلو کشتی بگیرم

دارنده مدال برنز سال ۲۰۱۹ کشتی آزاد جهان گفت: مسئولان شهریار و صباشهر بعد از مسابقات جهانی نورسلطان آمدند و وعده دادند و چند عکس گرفتند و رفتند.

امامی: مسئولان آمدند چند عکس گرفتند و رفتند!/ دوست نداشتم دوباره در 70 کیلو کشتی بگیرم

یونس امامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد وضعیت آماده سازی‌اش برای شرکت در مسابقات پیش رو اظهار داشت: به خاطر لیگ کشتی تمرین می‌کردم، بعد از اتمام این رقابت‌ها تمریناتم قطع نشد و کار را ادامه می‌دهم.

وی در مورد اینکه چرا باز هم در لیگ در وزن 70 کیلوگرم کشتی گرفت ، تاکید کرد: در لیگ دو کشتی برای بازار بزرگ گرفتم، یکی در 70 و دیگری در 74 کیلوگرم. خودم هم دوست نداشتم دوباره در 70 کیلوگرم کشتی بگیرم، اما به خاطر قراردادی که قبل از مسابقات جهانی بسته بودم، باید این کار را انجام می‌دادم. برای مسابقات باشگاه‌های جهان گفتند در 70 کیلوگرم کشتی بگیر که قبول نکردم و معلوم نیست اصلا آنجا کشتی بگیرم.

امامی در مورد اینکه چطور و با چه برنامه‌ای قصد دارد خودش را در مدت باقی مانده برای وزن 74 کیلوگرم آماده کند، تصریح کرد: به لحاظ وزنی که مشکلی ندارم و بدنم بین 74 تا 75 کیلوگرم است. فعلا که برنامه تغذیه و یا تمرینی خاصی برای تغییر وزن ندارم، تا اردوی تیم ملی آغاز شود و زیر نظر کادرفنی تیم ملی به آمادگی مناسب برسم.

عضو تیم ملی در دو مسابقه جهانی اخیر در اوزان 65 و 70 کیلوگرم در مورد اینکه سهمیه وزن 74 کیلوگرم المپیک را نگرفته ایم، گفت: ان شاءالله در این خصوص مشکلی نخواهیم داشت و سهمیه را می‌گیریم. من که خوب تمرین می‌کنم. 74 کیلوگرم وزن بسیار سنگینی در دنیاست و شاید به واقع سخت ترین وزن المپیک باشد که خیلی مدعی دارد. اول باید سهمیه بگیریم و بعد هم به فکر کسب مدال باشیم. ما چیزی از رقبای‌مان کم نداریم.

نفر سوم وزن 70 کیلوگرم جهان در مورد اینکه آیا بعد از کسب مدال برنز جهان پاداشی دریافت کرده است، تاکید کرد: نه، پاداشی نگرفتم. مسئولان شهریار و صباشهر آمدند و وعده دادند و چند عکس گرفتند و رفتند.نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر