روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

سرپرست سازمان لیگ فوتسال: تمام ارکان سازمان لیگ حامی تیم ملی فوتسال است

سرپرست سازمان لیگ فوتسال گفت: برنامه‌های لیگ برتر با هدف ایجاد شرایط مناسب برای تیم ملی تنظیم و اجرا شده است.

سرپرست سازمان لیگ فوتسال: تمام ارکان سازمان لیگ حامی تیم ملی فوتسال است

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرش جابری در ابتدا گفت: با توجه به اینکه می‌دانستیم امسال برای تیم ملی فوتسال کشورمان از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است و مسابقات قهرمانی آسیا به عنوان انتخابی جام جهانی هم بشمار می‌رود، همه تلاش‌مان را به کار گرفتیم تا  شرایط برگزاری مسابقات لیگ را طوری رقم بزنیم که بیشترین کمک به آماده‌سازی تیم شود.

وی ادامه داد: بر این اساس، نشست مشترکی را با حضور کادر مدیریتی و فنی تیم ملی فوتسال برگزار کردیم و تقویم مسابقاتی را با بیشترین انعطاف ممکن برنامه‌‌ریزی کردیم. خوشبختانه کلیه مسابقات سازمان لیگ فوتسال به بهترین شکل و با کمترین حواشی در حال برگزاری است، البته در چند مورد که خارج از دایره تصمیمات سازمان لیگ بود، مسابقات با تاخیر رو به رو شدند.

جابری تاکید کرد: در مسابقات لیگ برتر تنها دو هفته مسابقاتی با تاخیر مواجه شد که مسابقات این دو هفته نیز امروز (یکشنبه) و سه‌شنبه برگزار می‌شوند. با همکاری خوبی که باشگاه ها در برگزاری فشرده مسابقات لیگ با ما داشتند، در نهایت مسابقات به روال عادی بازگشته و طبق قولی که به کادرفنی تیم ملی داده بودیم، مسابقات دور اول مرحله پلی آف لیگ برتر را حداکثر تا چهارم بهمن به اتمام می‌رسانیم. بنابر این زمان کافی برای اردوی مهم پیش از اعزام در اختیار تیم ملی خواهد بود.

وی در پایان تاکید کرد:  تمام ارکان سازمان لیگ فوتسال در هر موردی که نیاز باشد به حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتسال و برنامه‌هایش خواهد پرداخت و امیدواریم که با موفقیت تیم ملی و اهتزاز پرچم کشور عزیزمان بار دیگر آقایی خود را در آسیا ثابت کنیم.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان