روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

با سوناتا ۲۰۲۰ آشنا شوید + تصاویر

هیوندای خود برای توصیف سوناتا ۲۰۲۰ از کلمه سدان استفاده نکرده و از آن تحت عنوان یک کوپه چهار در یاد کرده است که به نظر می‌رسد الگوی مورد استفاده در مرسدس بنز CLS class را دنبال کرده است.

سوناتا 2020 به عنوان جدیدترین مدل سدان محبوب هیوندای موتورز، طراحی جدیدی دارد که بسیاری از مشتریان را به سمت خود جذب کرده است.

به گزارش ایسنا، هیوندای موتورز که یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین برندهای خودروسازی در جهان به شمار می‌رود، همواره سعی داشته با معرفی، عرضه و به روزرسانی مدل‌های جدید از خودروهای تولید شده خود، نظر و رضایت مشتریان و طرفدارانش را به سمت و سوی خود جلب کند.

هیوندای سوناتا نیز یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین مدل خودروهای توسعه داده شده توسط این شرکت کره‌ای بوده است که حالا جدیدترین نسخه آن، سوناتا 2020، به قابلیت و امکانات جدید و منحصر بفردی تجهیز شده است که به عقیده بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران، بیش‌تر در خودروهای الکتریکی و مدرن تسلا یافت می‌شود.

سوناتا به‌عنوان محبوب‌ترین خودروی سدان هیوندای موتورز همواره یکی از سرسخت‌ترین رقبای تویوتا کمری و هوندا آکورد بوده است که حالا در جدیدترین مدل خود سعی دارد امکانات بهتر و کاملتری را به دارندگانش ارائه دهد و بدین ترتیب گوی رقابت را از رقبای همیشگی خود برباید.

طبق اتوبلاگ، قیمت تریم‌های مختلف این خودرو به شرح زیر است:

  • مدل پایه SE : 24 هزار و 330 دلار
  • مدل SEL: 26 هزار و 430 دلار
  • مدل SEL plus: 28 هزار و 380 دلار
  • مدل پرچمدار limited : 34 هزار و 230 دلار

بر اساس گزارش وب سایت دیجیتال ترندز، کارشناسان فعال در حوزه خودرو بر این باورند که بدون شک یکی از بزرگ‌ترین نقاط قوت سوناتا 2020 طراحی و شکل ظاهری آن است که به طرزی اغواکننده و فریبنده نظر مشتریان و طرفدارانش را به خود جلب می‌کند و در نوع خودروهای سدان طراحی خاص و جدیدی به شمار می‌رود. البته هیوندای موتورز در کنار این طراحی ظاهری، از تکنولوژی‌های جدیدی نیز بهره برده است که برای امنیت، رفاه و آسایش سرنشینان خودرو صورت گرفته است.

البته هیوندای خود برای توصیف سوناتا 2020 از کلمه سدان استفاده نکرده و از آن تحت عنوان یک کوپه چهار در یاد کرده است که به نظر می‌رسد الگوی مورد استفاده در مرسدس بنز CLS class را دنبال کرده است.

از دیگر مشخصات اصلی این خودرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • موتور 2.5 لیتری
  • سیستم انتقال قدرت 8 سرعته اتوماتیک
  • قدرت موتور 191 اسب بخار
  • سیستم چرخ های جلو محرک
  • چرخ های 16 اینچی با رینگ آلومینیومی
  • ترمز ABS

البته برخی از ویژگی های فوق برای تریم های مختلف این خودرو قابل تغییر است. در زیر تصاویری از سوناتا 2020 را مشاهده خواهید کرد:

با سوناتا 2020 آشنا شوید

با سوناتا 2020 آشنا شوید

با سوناتا 2020 آشنا شوید

با سوناتا 2020 آشنا شوید

با سوناتا 2020 آشنا شوید

 

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر