روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

حداقل خواست جامعه؛ مجازات مسئولان حادثه هواپیما

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم انتظار داشتند مسئولان حادثه هواپیمای اوکراینی استعفا دهند، مجازات عوامل وقوع چنین حادثه‌ای را حداقل خواسته مردم دانست.

 

به گزارش تابناک، علی اکبری در گفت و گو با ایسنا، ضمن تسلیت به خانواده جانباختگان حادثه هواپیمای اوکراینی، خواستار رسیدگی جدی و قانونی به کوتاهی و قصور مسئولان این حادثه شد و گفت: اینکه جامعه در چنین روزهایی شاهد حوادثی به دلیل کوتاهی و قصور برخی افراد باشد، جای تاسف دارد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در این ایام شاهد ایجاد یک همبستگی به برکت خون شهید سپهبد سلیمانی بودیم اما با بروز این اتفاق دلخراش، متاسفانه این همبستگی خدشه دار شد.

اکبری ادامه داد: انتظار بود دست اندرکاران استعفا بدهند، چرا که این عادی ترین کاری بود که می‌شد با انجام آن جامعه را تسکین داد.

نماینده مردم شیراز در مجلس خاطرنشان کرد: در این حادثه ناگوار سرمایه‌های اجتماعی را از دست دادیم که جبران آن بسیار سخت و گاه غیرممکن خواهد بود؛ علاوه بر آن در جامعه بین‌الملل دچار یک بحران شدیم و تا به حالت عادی برگردد زمان زیادی لازم است.

او با بیان اینکه نظام با این ماجرا متحمل هزینه شد، گفت: مجازات مسئولان مربوطه حداقل کاری است که جامعه انتظار دارد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: ای کاش همان روز اول وقوع حادثه، موضوع با مردم درمیان گذاشته شده بود نه اینکه تحت فشارهای بین‌المللی اعتراف به خطای انسانی کنیم.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر