تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا

مه‌گرفتگی‌و‌کاهش‌دید درجاده‌های‌اصلی خراسان‌رضوی

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: با توجه به مه گرفتگی و کاهش دید افقی در مسیر تربت حیدریه به مشهد، گردنه شریف آباد در مسیر مشهد به نیشابور، گردنه گوجگی در مسیر مشهد به کلات و گردنه تیوان در محور قوچان به درگز، از رانندگان درخواست داریم، توجه کافی به نکات ایمنی داشته باشند.

به گزارش تابناک به نقل از فارس، سرهنگ هادی امیدوار با بیان اینکه در حال حاضر هیچ محوری در خراسان رضوی مسدود نیست از ترافیک عادی و روان در کلیه محور‌ها خبر داد.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی افزود: با توجه به مه گرفتگی در مسیر تربت حیدریه به مشهد، گردنه شریف آباد در مسیر مشهد به نیشابور، گردنه گوجگی در مسیر مشهد به کلات و گردنه تیوان در محور قوچان به درگز محدودیت دید وجود دارد که از رانندگان درخواست داریم، توجه کافی به نکات ایمنی داشته باشند.

وی با بیان اینکه بارندگی‌ها به پایان رسیده، خاطرنشان کرد: در حال حاضر لغزندگی در سطح جاده‌ها هم وجود ندارد، اما لازم است رانندگان از سرعت مطمئنه تخطی نکنند.

امیدوار گفت: خوشبختانه از صبح امروز تصادف منجر به فوت در خراسان رضوی نداشته‌ایم فقط یک فقره تصادف زنجیره‌ای داشتیم که 30 خودرو در محور سبزوار ـ. نیشابور با هم برخورد کردند و منجر به مجروحیت 12 نفر شد که علت آ. عدم توجه به جلو و رعایت نکردن فاصله طولی مناسب با خودروی جلویی بود.

گفتنی است؛ بر اساس اعلام رییس پلیس راهور کشور، چهار عامل سرعت غیر مجاز، سبقت غیر مجاز، عدم توجه به جلو و خستگی و خواب آلودگی، عامل وقوع 82 درصد تصادفات رانندگی در کشور است.
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر