روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

برای نخستین بار؛

افسانه بن هال و مادر از شبکه چهار سیما

برای نخستین بار فیلم سینمایی «افسانه بن هال» محصول سینمای استرالیا، از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

افسانه بن هال و مادر از شبکه چهار سیما

به گزارش سینماپرس، واحد تأمین برنامه شبکه چهار که برای آخر هفته‌ مخاطبان فیلم‌های جدید را روانه آنتن می‌کند، برای پنجشنبه هفته جاری سینمایی «افسانه بن هال» را برای پخش در نظر گرفته است.

«افسانه بن هال» به کارگردانی متیو هولمز محصول 2017 استرالیا است که پنجشنبه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما به نمایش در می‌آید.

جیمی کافا، جک مارتین و ویلیام لی در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

در خلاصه فیلم آمده است: هفت تیر کشی به نام «بن هال» با پیدا شدن دوست قدیمی اش، دوباره به دنیای جرم و جنایت بازمی‌گردد. آن‌ها که دوباره باند مخصوص خود را تشکیل داده اند، خیلی سریع تبدیل به تحت تعقیب‌ترین مردان تاریخ استرالیا می‌شوند. بن هال قبلاً همسر و یک پسر کوچک داشته است که به دلیل همین کارهای تبهکارانه، همسرش از او جدا شده و اجازه نمی‌دهد بن پسرش را ببیند. بن به زور پسر را از مادرش می‌گیرد و نزد یکی از دوستانش می‌گذارد و ...

فیلم «مادر» ساخته علی حاتمی هم جمعه 25 بهمن ساعت 20:30 از شبکه چهار پخش می‌شود.

این فیلم داستان مادر پیری است که در خانه سالمندان به سر می‌برد. او که بعد از سال‌ها تلاش و تحمل مشکلات بسیار و بزرگ کردن فرزندانش اکنون در آستانه مرگ قرار گرفته، از فرزندانش می‌خواهد او را به خانه قدیمی‌شان ببرند و خودشان نیز در این روزهای پایانی در آن‌جا جمع شوند.

فرزندان او هر یک مسیری را در زندگی‌شان در پیش گرفته و به راه خود رفته‌اند. بیماری مادر و سپس مرگش بعد از کش و قوس‌هایی آن‌ها را به یکدیگر نزدیک می‌کند.

در این فیلم 108 دقیقه‌ای که سال 1368 ساخته شده، رقیه چهره‌آزاد، محمدعلی کشاورز، فریماه فرجامی، اکبر عبدی، امین تارخ، جمشید هاشم‌پور، حمید جبلی، زنده یاد حمیده خیرآبادی، محبوبه بیات و اکرم محمدی بازی کرده اند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان