روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

مدیرعامل شرکت مترو خبر داد:

افتتاح ایستگاه مترو کیان شهر در روز‌های آینده

امام از افتتاح و بهره برداری ایستگاه متروی کیان شهر در روز‌های آینده خبر داد.

افتتاح ایستگاه مترو کیان شهر در روز‌های آینده

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، علی امام مدیر عامل شرکت مترو با اعلام خبر افتتاح ایستگاه کیان شهر در بخش جنوبی خط 6 متروی تهران در روز‌های آینده تاکید کرد: در ساخت و بهره‌برداری از این ایستگاه تمام موارد ایمنی و استاندارد‌های لازم در حوزه ساخت و تجهیزات به کار رفته است.

او با بیان اینکه ایستگاه کیان شهر با هزینه کرد یک هزار و 500 میلیارد ریال ساخته شده است، گفت: زیربنای این ایستگاه بیش از 10 هزار متر مربع بوده و برای تردد افراد کم توان مناسب سازی شده است.

امام اضافه کرد: برای ورودی ایستگاه کیان شهر نمایی متفاوت، اقتباس از یک کشتی طراحی و اجرا شده است.

مدیر عامل شرکت مترو با اشاره به اینکه سیستم سیگنالینگ، سیستم‌های تهویه تونلی و ایستگاهی و شفت‌های میان تونلی برای این ایستگاه نصب و راه اندازی شده، تاکید کرد: خوشبختانه تمامی این موارد با بهره گیری از توان مهندسان ایرانی انجام شده است.

امام با اشاره به دیگر استاندارد‌های به کار رفته در این ایستگاه خاطرنشان کرد: تعبیه مسیر سبز در موارد بحرانی، پله‌های اضطراری و سیستم اعلام و اطفای حریق از جمله مواردی است که جهت شرایط اضطراری برای این ایستگاه تامین شده است.

امام مدیر عامل شرکت مترو با اشاره به راه اندازی 6 دستگاه پله برقی در ایستگاه متروی کیان شهر اضافه کرد: اقدامات مربوط به نصب و راه اندازی آسانسور‌ها در حال اجرا است. اما در صورت عدم بهره برداری از آن‌ها در روز افتتاح، با توجه به این که بهره برداری از یک ایستگاه را به این دلیل نمی‌توانیم به تعویق بیاندازیم، طبق وعده‌ای که همواره به شهروندان محترم داده ایم، نهایتا تا 3 ماه پس از افتتاح، آسانسور‌های ایستگاه کیان شهر نیز به بهره برداری خواهد رسید.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان