تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا

سید‌نظام موسوی: هر دقیقه از جلسات علنی و غیرعلنی مجلس یازدهم را باید برای رفع مشکلات کشور مغتنم شمرد

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در تهران گفت: تقویت تولید و اقتصاد ملی از جمله مواردی است که باید به عنوان یک اصل در مجلس یازدهم مورد توجه باشد؛هر دقیقه از جلسات علنی و غیرعلنی مجلس آینده را برای رفع مشکلات کشور باید مغتنم شمرد.

سید‌نظام موسوی: هر دقیقه از جلسات علنی و غیرعلنی مجلس یازدهم را باید برای رفع مشکلات کشور مغتنم شمرد

سید نظام الدین موسوی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه، مطالبه و اراده مردم در انتخابات آتی، تشکیل مجلسی کارآمد، متخصص و انقلابی است، گفت: امروز مردم با مشکلات عدیده ای مواجه هستند که رفع این مشکلات مطالبه جدی و اساسی مردم از مجلس یازدهم است.


وی با بیان اینکه، مجلس انقلابی و کارآمد با نمایندگان متعهد و متخصص می تواند تشکیل شود، گفت: بهبود وضعت کسب وکار، مفاسد اقتصادی، کنترل تورم، اصلاح نظام بانکی و نظام بودجه ریزی، نابسامانی ها در مناطق آزاد، بهبود وضعیت صادرات، تقویت تولید و اقتصاد ملی و ارتفای جایگاه مجلس شورای اسلامی از جمله مواردی است که باید به عنوان یک اصل در مجلس یازدهم مورد توجه باشد؛ دیگر زمانی برای فرصت سوزی باقی نمانده است و مردم انتظار دارند که مجلس یازدهم هر دقیقه و ثانیه از جلسه علنی یا غیرعلنی مجلس را مغتنم بشمارد.
 

موسوی همچنین با بیان اینکه، کمیسیون های تخصصی مجلس باید واقعا تخصصی شوند، گفت: متاسفانه در مجلس فعلی شاهدیم که برخی در کمیسیون و کمیته های حضور داشته اند که تخصص و تخصیلات مرتبط با آن حوزه را ندارند و نتیجه چنین جلسات چنین کمیسیون های در بررسی طرح ها و لوایح غیرواقعی و غیرعلمی می شود؛ مسئله مجلس یازدهم، سیاسی نیست مسئله اصلی اقتصادی و معیشتی است و همه باید به این اصل احترام گذاشته و برای تقویت اقتصاد ملی و رفع مشکلات معیشتی مردم بسیج شوند.

وی، نظارت بر اجرای کامل قانون «ارتقای سلامت نظام اداری و مبارزه با فساد» را از مهمترین مطالبه های مردم از مجلس یازدهم دانست و گفت: اینکه بعد از پایان یک دوره چهارساله، 90 نماینده مجلس رد صلاحیت شوند نشانه خوبی برای یک مجلس نیست؛ امیدواریم مجلس آینده با حضور نمایندگان انقلابی، متعهد، کارآمد و متخصص تشکیل شود.


موسوی در پایان گفت: بی تدبیری های مدیریتی دولت فعلی یکی از بزرگترین مسائلی است که مجلس آینده با آن مواجه است. متاسفانه دولت فعلی ناکارآمدی ها و بی‌تدبیری‌های مدیریتی زیادی داشته است که ان‌شاالله مجلس آینده این دولت را به حرکت و خدمت وادار خواهد کرد و شرایط اقتصادی و مدیریتی با نظارت مجلس بهبود خواهد یافت.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر