تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا

اطلاعیه هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در خصوص شکایات

هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در اطلاعیه شمارهه ۱۲ عنوان کرد: چنانچه کسانی از نحوه برگزاری انتخابات شکایت داشته باشد می‌توانند ظرف مدت ۷ روز از تاریخ اخذ رای شکایت مستند خود را به هیأت‌های نظارت و یا دبیرخانه شورای نگهبان ارسال کنند.

اطلاعیه هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در خصوص شکایات

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، اطلاعیه شماره 12 هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات به شرح ذیل است:

 حمد و سپاس خدای متعال را که بار دیگر الطاف و عنایات خود را شامل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نمود و مردم فهیم و آگاه، با حضور در پای صندوقهای اخذ رای امید واهی دشمنان ملت بزرگ ایران را مبدل به یأس نموده و ثابت نمودند که علاوه بر حضور در عرصدهای اجتماعی و انتخابات، همواره پشتیبان ولایت و گوش به فرمان رهبر خود هستند.

بدینوسیله ضمن تشکر از آحاد مردم شریف ایران اسلامی و کلیه هیاتهای نظارت و اجرایی سراسر کشور به اطلاع می رساند در اجرای تبصره 1 ماده 48 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده 69 آیین نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری چنانچه کسانی از نحوه برگزاری انتخابات شکایت داشته باشد می‌توانند ظرف مدت هفت روز از تاریخ اخذ رای شکایت مستند خود را به هیأن‌های نظارت استانها و شهرستان‌های مراکز حوزه انتخابه و یا دبیرخانه شورای نگهبان به نشانی: تهران، خیابان امام خمینی ، روبروی دانشکده افسری امام علی، خیابان فلسطین جلویی، دبیرخانه شورای نگهبان تسلیم نمایند.

شایان ذکر است به استناد تبصره 2 ماده 68 شکایائی قابل رسیدگی خواهد بود که مشخصات شاکی یا شاکیان، شامل نام، نام خانوادگی، شماره ملی، نام پدر: شغل، نشانی کامل، شماره تلفن و اصل امضای شاکی را داشته باشد.

همچنین مستند به تبصره 3 ماده 68 در صورتی که شاکی بدون دلیل و مدرک کی را منهم نماید و عمل شاکی عنوان الترا داشته باشد. قابل تعقیب و پیگیری است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر