تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا

مجموعه شهرداری تبریز حامی حرکت‌های نوع‌دوستانه در شهر است

شهردار تبریز گفت: مجموعه شهرداری تبریز در کنار تمامی شهروندانی است که به نوعی در حوزه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا حرکت‌های دواطلبانه و نوع دوستانه راه انداخته‌اند.

مجموعه شهرداری تبریز حامی حرکت‌های نوع‌دوستانه در شهر است

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، ایرج شهین باهر ظهر امروز در بازدید از کارگاه تولید ماسک و گان کمیته بانوان موکب شهدای آذربایجان‌شرقی، با اعلام مطلب فوق افزود: خانم هایی که به صورت داوطلبانه در این کارگاه تلاش می کنند و گاها چرخ‌های خیاطی شخصی خود را در آن به کار گرفته‌اند، روزانه حدود 15 هزار عدد ماسک بهداشتی تولید می‌کنند، که مشاهده این همدلی و همراهی و نوع‌دوستی لذت‌بخش است.

او با اشاره به حمایتهای مجموعه شهرداری تبریز از این حرکت اظهار داشت: به هر حال شهرداری تبریز در  صف اول مبارزه با کرونا قرار دارد و در کنار فعالیت های مستمری که در حوزه آموزش و پیشگیری و ضد عفونی انجام می دهد، مقرر شد در تهیه مواد اولیه، پارچه و خرید چندین دستگاه چرخ خیاطی و زیگزال‌دوز، برای این مجموعه اقدامات لازم صورت بگیرد.

شهردار تبریز، با تشبیه کارگاه‌های مردمی تولید ماسک به پشتیبانی های زمان جنگ و حضور فعال خانم‌ها در فعالیت های پشت جبهه، خاطرنشان کرد: امروز این شهروندان به خاطر همنوعان و همشهریانشان خود، همانند اویل انقلاب و جنگ،   با همان شور و شوق در پشت جبهه مقابله با شیوع کرونا تلاش می کنند تا نقشی در شکست این ویروس داشته و کمک حال مردم و مسئولان باشند.

او در پایان صحبتهای خود از تمامی نیروهای مردمی، بسیجی و جهادی در محلات تبریز خواست که به صورت خودجوش دست به دست هم داده تا شهر و کشور را از این تعطیلی رهانیده و بیماری کرونا را ریشه‌کن کنند.

کمیته بانوان موکب شهدای استان آذربایجان‌شرقی مدتی است که فعالیت خود در زمینه تولید ماسک و گان آغاز کرده و از تمامی نهادهای درگیر مقابله با بیماری کرونا سفارش تولید می گیرد. در کارگاه تولید ماسک این کمیته، روزانه 15 هزار ماسک، و 150 لباس سرهم که ویژه استفاده در بخش مراقبت از بیماران  کرونایی است، تولید می‌شود.

46

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر