روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

عرضه اولیه همزمان سهام زر ماکارون (غزر) و آریاساسول : ۷ خرداد ۹۹

عرضه اولیه زر ماکارون با نماد غزر، ۷ خرداد ۹۹ است. ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه روز چهارشنبه هفتم خرداد ماه سال ۱۳۹۹، ثبت سفارش برای عرضه اولیه زر ماکارون آغاز و تا ساعت ۱۲:۳۰ یا ۱۳ ادامه خواهد داشت

عرضه اولیه همزمان سهام زر ماکارون (غزر) و آریاساسول : 7 خرداد 99

عرضه اولیه زر ماکارون با نماد غزر، 7 خرداد 99 است. ساعت 10:30 دقیقه روز چهارشنبه هفتم خرداد ماه سال 1399، ثبت سفارش برای عرضه اولیه زر ماکارون آغاز و تا ساعت 12:30 یا 13 ادامه خواهد داشت. طبق اطلاعیه فرابورس ایران که 31 اردیبهشت 99 منتشر شد، 192 میلیون سهم شرکت زر ماکارون، عرضه اولیه خواهد شد که معادل 12 درصد سهام غزر است. غزر 1 میلیارد و 600 میلیون سهم است.

عرضه اولیه پلیمر آریا ساسول هم 7 خرداد ماه همزمان با عرضه اولیه غزر است. نقدینگی مورد نیاز برای عرضه اولیه آریا ساسول نیز برای هر کد، حداکثر 450 هزار تومان است. در این عرضه نیز شرکت کرده و سهم 6500 تومنی را تا 10 هزار تومان سهامداری کنید. فقط 5 درصد کل سهام آریا عرضه اولیه می شود.

غزر فعلا سهامدار هیچ شرکت بورسی در ایران نیست. اطلاعات صورت های مالی و سود و زیان غزر در سال مالی منتهی به اسفند 1398 را در کدال مشاهده کنید. غزر ، هم گروهی های خوبی به نام: غبشهر، غمارگ، غگل، غسالم، وبشهر، غصینو، خودکفا و تبرک دارد. همه این سهام برای سهامداری بلند مدتی، توصیه می شود.

غزر ، عضو جدید گروه محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر است که به عنوان شرکت 538 ام، مهمان جدید بازار سرمایه خواهد بود. به هر کد حقیقی یا حقوقی، حداکثر 150 سهم غزر تعلق می گیرد. کف قیمتی غزر 43000 ریال و سقف قیمتی نیز 45 هزار و 500 ریال است.

در عرضه اولیه پیزد که 31 اردیبهشت 99 بود، 3 میلیون و یک صد هزار نفر مشارکت کردند. اگر تصور کنیم که در عرضه اولیه زر ماکارون ، حدود 3 میلیون و 300 هزار نفر شرکت کنند، با توجه به 192 میلیون سهم، به هر کد سهامداری احتمالا حدود 60 سهم تعلق بگیرد.

پس با احتساب سقف قیمتی برای مشارکت در عرضه اولیه زر ماکارون ، شما نیازمند 273 هزار تومان نقدینگی هستید و احتمالا کم تر از این رقم مورد نیاز خواهد بود.

پس سعی کنید از روز شنبه 3 خرداد 99 که اولین روز معاملاتی بورس در خرداد ماه است، نقدینگی لازم را در پروفایل خود نزد کارگزاری، تامین کنید تا کار را به روز عرضه اولیه که معمولا با هنگی هسته معاملاتی و مشکلات پرداخت از طریق شاپرک روبرو می شویم، مواجه نشویم.

عرضه اولیه زر ماکارون نخستین عرضه اولیه خرداد 99 است. احتمالا پس از عرضه اولیه زر ماکارون ، شاهد عرضه اولیه آریاساسول با نماد آریا  باشیم و پس از آن نیز عرضه اولیه سرمایه گذاری پویا با نماد وپویا. در همه عرضه اولیه های سال 99 شرکت کنید و تا پایان سال جهش تولید هم نگهداری کنید.

اطلاعات فروش محصولات شرکت زر ماکارون بر اساس صورت های مالی مربوط به سال مالی منتهی به اسفند 1398

عرضه اولیه زر ماکارون از 10 خرداد 99 آماده معامله می شود و احتمالا تا 2 هفته، در صف خرید میلیونی خواهد بود و می توان 30 تا 40 درصد سود تضمینی از آن گرفت. غزر را تا 10 هزار تومان فروشنده نباشید. سال 99 سال رکورد زنی شاخص کل بورس است و تا اسفند 99 انتظار داریم طبق تکنیکال، شاخص بالای 3 میلیون واحد باشد.

عرضه اولیه زر ماکارون

آگهی عرضه اولیه زر ماکارون که جزییات مشارکت و سقف و کف قیمتی و تعداد کد قابل تخصیص به مشارکت کنندگان در عرضه اولیه زر ماکارون را نشان می دهد

زر ماکارون یک نماد معتبر در صنعت غذایی کشور است و برند معتبری در حوزه صادرات مواد غذایی از سال 1380 تا کنون محسوب می شود. تولید کننده ماکارونی رشته ای، ماکارونی فرمی، لازانیا، ماکارونی آشیانه ای، آرد سفید، رشته آش و انواع پودر کیک می باشد.

تابلو زر ماکارون

عرضه اولیه زر ماکارون

تابلو معاملاتی شرکت زر ماکارون به نماد غزر

پس از عرضه اولیه زر ماکارون ، جزییات قیمتی و نوسان قیمت و مشخصات خریدار و فروشنده و حقیقی و حقیقی و P/E و EPS و هم گروهی ها را در سامانه TSETMC.COM مشاهده کنید. مثل هر سهمی، غزر نیز تابع روانشناسی بازار و روند بورس و در بلند مدت، قابل بررسی از طریق تکنیکال و بنیادی است. مراقب کد به کد ها و بازی های بازیگردان سهم غزر باشد تا سهم را مفت از چنگ شما خارج نکند.

تکنیک های تابلوخوانی را که قبلا در این گفتار در سایت روزیاتو معرفی کردیم، مطالعه کنید. نکات بسیار مهمی برای کد اولی ها دارد. تابلو نماد غزر در این URL در دسترس است.

سهامداران اصلی زر ماکارون

سهامداران اصلی زر ماکارون، مرتضی سلطانی، آرش سلطانی، محسن امینی و مهدی امینی و شرکت توسعه صنایع غذایی زر است.

افزایش سرمایه های زر ماکارون از بدو تاسیس

افزایش سرمایه های زر ماکارون از بدو تاسیس به شرح زیر است. این اطلاعات برای افرادی که سهامدار بلند مدتی غزر هستند، اطلاعات خوبی است. بدانید که این شرکت از اسفند 1397 تا کنون افزایش سرمایه نداده است.

 • سال 1383: از 1.490 به 1.500
 • سال 1387: از 1.850 یه 20 هزار میلیون ریال
 • سال 1387: از 30 هزار به 50 هزار میلیون ریال
 • سال 1390: از 150 هزار به 200 هزار میلیون ریال
 • سال 1391: از 300 هزار به 500 هزار میلیون ریال
 • سال 1394: از 300 هزار به 800 هزار میلیون ریال
 • سال 1397: از 500 هزار به 1 میلیون و 300 هزار میلیون ریال
 • سال 1397: از 300 هزار میلیون ریال به 1 میلیون و 600 هزار میلیون ریال

ارتباط ساختاری شرکت زر ماکارون با شرکت های گروه

 • شرکت صنعتی زر ماکارون
 • شرکت صنعتی و پژوهشی فرهیختگان زرنام
 • شرکت صنعتی سمولینای زر
 • شرکت صنعتی آرد زر
 • شرکت زرنگان پخش پایتخت
 • شرکت زر ترابر ایرانیان
 • شرکت توسعه صنعت غذایی زر

آدرس، تلفن و سایت شرکت زر ماکارون

 • آدرس شرکت زر ماکارون: تهران. خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی شمالی. شماره 138 ساختمان گروه صنعتی زر
 • تلفن شرکت زر ماکارون: 02188055457
 • وب سایت شرکت زر ماکارون: zarmacaron.com
 • پست الکترونیک شرکت زر ماکارون: [email protected]

سهامداری در زر ماکارون را حتی برای سال 1400 توصیه می کنیم. این پنجاه و اندی سهمی که به شما در عرضه اولیه زر ماکارون تعلق می گیرد را حداقل 12 ماه سهامداری کنید. لینک این گفتار معرفی اطلاعات درباره عرضه اولیه زر ماکارون را به اطلاع دوستان و آشنایان خود در شبکه های اجتماعی برسانید.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر