روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

آمریکا امروز در ضعیف‌ترین دوران هاست

رئیس بسیج اساتید دانشگاه های تهران گفت: آمریکا امروز در ضعیف‌ترین دوران هاست.

آمریکا امروز در ضعیف‌ترین دوران هاست

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم ، جلیل دارا، رئیس بسیج اساتید دانشگاه های تهران، در جلسه معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشکده فنی و حرفه ای شهید شمسی پور، گفت: منشاء قدرت کشورها و جوامع، متفاوت است. قدرت برخی کشورها پوشالی و توخالی است و آن کشور و جامعه، تنها با حمایت کشور دیگری به اصطلاح قدرتمند است و قدرت برخی دیگر ناشی از ابزار سلطه و زورگویی و غیر مشروع است.

دارا با مقایسه قدرت فعلی جمهوری اسلامی با قدرت پوشالی پهلوی و قدرت آمریکای زورگو تصریح کرد:  قدرت جمهوری اسلامی برآمده از اراده الهی است نه مثل پهلوی و برخی کشورهای منطقه، پوشالی است که حتی توانایی مدیریت این قدرت پوشالی را ندارند و نه مبتنی بر ابزار سلطه و زورگویی است که فاقد مشروعیت و مقبولیت مردمی است.

وی افزود: اعزام موفقیت آمیز نفتکش های ایرانی به ونزوئلا نشان داد نه قدرت ایران اسلامی توخالی است و نه واهمه ای از نظام سلطه دارد و البته این قدرت در ونزوئلا برآمده تفکر انقلابی و عملکرد انقلابی است. امروز آمریکا در مدیریت داخلی و صحنه گردانی خارجی در ضعیف ترین زمان تاریخ خود است نمونه درس ایران به آمریکا و نظام سلطه حمله ایران به عین الاسد است.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه های تهران با اشاره به ضعف کشورهایی چون آمریکا در مدیریت ویروس کرونا ادامه داد: الان آمریکا چه در داخل و چه در عرصه بین الملل ضعیف تر از همه زمانهاست در واقع پیام اعزام این نفتکش ها نزدیکی افول و انزوای آمریکاست.

 دارا خاطر نشان کرد: در داخل کشور عده‌ای دنباله رو غرب هستند و چشم و گوشهایشان بر اقتدار و قدرت داخلی و عظمت ملت ایران بسته است.مقام معظم رهبری (حفظه) می‌فرمایند من انقلابی ام دیپلمات نیستم و این پیام انقلابی‌گری ملت ایران است، یعنی دیپلماسی انقلابی است که اقتدار ایران را به دنبال دارد، انقلابی بودن است که نظام سلطه را از بین خواهد برد.

دارا پیرامون رسالت بسیج اساتید خاطر نشان کرد: مسئله محصول محوری باید در دستورکار بسیج اساتید و اساتید انقلابی دانشکده فنی حرفه ای شهید شمسی پور قرار گیرد. کانون بسیج اساتید دانشکده فنی و حرفه ای شهیدشمسی پور همواره جزء سردمداران اساتید بسیجی کشور بوده است و ان شاء الله خواهد بود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر