روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

نماز جمعه در هفت شهر ایلام اقامه نمی‌شود

ایلام - ایرنا - رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان ایلام گفت: نماز عبادی، سیاسی جمعه این هفته در شش شهرستان و یک بخش این استان اقامه نمی‌شود.

نماز جمعه در هفت شهر ایلام اقامه نمی‌شود

حجت الاسلام محمدصادق پیمایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به اعلام وضعیت قرمز برای شهرستان های ایلام، ایوان، آبدانان، دره شهر، چرداول و دهلران و بخش چوار به دلیل شیوع کرونا و ضرورت رعایت فاصله اجتماعی و دستورالعمل های بهداشتی و ضرورت حفظ سلامت جامعه، نماز جمعه فردا برگزار نخواهد شد.

وی ادامه داد: بر اساس مجوز ستاد کرونا اجازه برگزاری نماز جمعه در سایر شهرستان های استان داده شده است و این آیین فردا اقامه خواهد شد.

رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان ایلام یادآور شد: نمازگزاران باید تمام موازین بهداشتی پیشگیرانه فردی و اجتماعی و همچنین فاصله گذاری اجتماعی در محل برگزاری نماز را رعایت و مهر و سجاده شخصی و ماسک همراه داشته باشند.

وی تاکید کرد: همچنین پیش و پس از اقامه نماز محل برگزاری نماز جمعه ضدعفونی و گندزدایی می شود و کارشناسان بهداشتی با استفاده از دستگاه تب سنجی و غربالگری پیش از ورود نمازگزاران آنها را مورد سنجش سلامت قرار می دهند و از ورود نمازگزاران مشکوک به کرونا به محل برگزاری نماز جمعه جلوگیری می کنند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر