روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

بوعذار: فولاد لایق گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان است

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت که این تیم لایق رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا است.

بوعذار: فولاد لایق گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان است

عباس بوعذار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره نتایج خوب فولاد و 5 برد اخیر این تیم در لیگ برتر اظهار داشت: در تعطیلی لیگ خیلی خوب تمرین کردیم و قبل از این تعطیلی‌ها هم شرایط خوبی داشتیم. خوشحالم که دو بازی ابتدایی را با برد پشت‌سر گذاشتیم و شرایط بهتر شد، اما هنوز کار تمام نشده است. اصلی‌ترین هدف فولاد کسب سهمیه است، باشگاه ما امکانات بسیار خوبی دارد و لایق گرفتن سهمیه آسیا هستیم. این درست است که رقابت تیم‌ها فشرده و سخت است، ولی حیف است که با این شرایط خوب سهمیه نگیریم.

وی در خصوص عملکرد جواد نکونام در فولاد و کار کردن با این مربی اظهار داشت: نکونام از هر لحاظ یک مربی فوق‌العاده است و نتایج فولاد همه چیز را نشان می‌دهد. چیزهای زیادی از این مربی یاد گرفتیم و امیدوارم در پایان این فصل اتفاقات خوبی برای فولاد رقم بخورد.

بوعذار در پاسخ به این سوال که «آیا از عملکردش در این فصل راضی است؟» گفت: به صورت کامل راضی نیستم. دو سال سرباز بودم و برای این فصل دیر به فولاد اضافه شدم. حتی قسمت مهمی از تمرینات را از دست دادم و یک مصدومیت یک ماهه هم داشتم. در ادامه اما شرایط بهتر شد و امیدوارم در ادامه بازی‌ها بهترین عملکرد را داشته باشم.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر