روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

رئیس پژوهشکده مطالعات تمدنی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منصوب شد

حجت‌الاسلام حبیب‌الله بابایی به عنوان رئیس پژوهشکده مطالعات تمدنی و اجتماعی این پژوهشگاه منصوب کرد.

رئیس پژوهشکده مطالعات تمدنی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منصوب شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام نجف لکزایی، رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در حکمی حجت‌الاسلام حبیب‌الله بابایی را به عنوان رئیس پژوهشکده مطالعات تمدنی و اجتماعی این پژوهشگاه منصوب کرد.

در این حکم آورده است:

نظر به مراتب فضل، دانش، توان‌مندی و پیشینه موفق علمی و مدیریتی، به موجب این حکم  به مدت دو سال به عنوان «رئیس پژوهشکده مطالعات تمدنی و اجتماعی» منصوب می‌شوید. امید است با عنایات الهی و در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر(عجل‌الله‌تعالی فرجه الشریف)  در عمل به شرح ‌وظایف موفق باشید.

شایسته است پژوهشکده مطالعات تمدنی و اجتماعی با بهره‌گیری از پیشینه درخشان خود، ظرفیت‌ها و استعدادهای بالفعل حوزوی و دانشگاهی و با هم‌فکری چهره‌های علمی توان‌مند و خوش‌فکر به صورت فعال در جهت انجام وظایف محوله و به ‌ویژه رویکرد جدید پژوهشگاه در زمینه مساله‌محوری و پاسخ‌گویی به مسایل اساسی نظام اسلامی نقش‌آفرینی کرده و تدابیر مناسبی اتخاذ نماید. ضمن ارج نهادن به تلاش‌های مدیران، اعضای هیأت علمی، محققان و کارشناسان محترم پژوهشکده، از همه آنان انتظار می‌رود با همکاری، همفکری و همدلی، در اعتلای اهداف، مأموریت‌ها و برنامه‌های پژوهشی پژوهشکده تلاش خود را مبذول دارند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر