روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

خبر خوش سخنگوی کمیسیون عمران درباره افزایش سقف تولید مسکن روستایی

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت:در شرایط کنونی سهم بنیاد مسکن از طرح ملی تولید حدود ۲۰۰ هزار مسکن روستایی است، که مقرر شد که سهم بنیاد در این حوزه تولید حدود ۴۰۰ هزار واحد مسکونی شود.

خبر خوش سخنگوی کمیسیون عمران درباره افزایش سقف تولید مسکن روستایی

سیدالبرز حسین سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم،با اشاره به نشست عصر امروز این کمیسیون، گفت: رئیس بنیاد مسکن عصر امروز برای بررسی وضعیت بازار مسکن و تولید مسکن در شهرهای زیر 25 هزار نفر به ویژه روستاها در جلسه کمیسیون حضور پیدا کرد.

وی ادامه داد:برای حل مشکل طرح هادی روستایی و حل مشکل تولید مسکن در روستا،  در نشست امروز مقرر شد که برای حل این موضوع، جلسه ای تشکیل شود تا برای الحاق حریم ها به اراضی روستایی تصمیم گرفته شود.

نماینده خدابنده در مجلس افزود: در شرایط کنونی سهم بنیاد مسکن از طرح ملی تولید حدود 200 هزار مسکن روستایی است، در نشست امروز مقرر شد که سهم بنیاد در این حوزه تولید حدود 400 هزار واحد مسکونی شود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تدوین طرح تولید انبوه مسکن در این کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس این طرح قرار است دولت اقدام به تولید2 میلیون واحد مسکونی در کشور کند، از این رو در شرایط کنونی پیش زمینه طرح از جمله تأمین مسکن مورد نیاز، تأمین مصالح ساختمانی ارزان قیمت، تأمین منابع مالی اجرای پروژه از جمله ارائه تسهیلات است که باید مورد توجه قرار گیرد، بنابراین در نشست فردای این کمیسیون، موضوع تأمین منابع مالی رسیدگی خواهد شد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر