تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

پاسخ متقابل مسکو به تحریم‌های سایبری اتحادیه اروپا

وزارت امور خارجه روسیه تحریم‌های سایبری اتحادیه اروپا علیه ساختارهای این کشور را مبتنی بر بهانه‌های غیرقابل اثبات دانست.

پاسخ متقابل مسکو به تحریم‌های سایبری اتحادیه اروپا

به گزارش اسپوتنیک، وزارت امور خارجه روسیه اعلام داشت که تحریم‌های سایبری اتحادیه اروپا علیه ساختارهای روسیه، چین و کره شمالی مبتنی بر بهانه‌های غیرقابل اثبات و دور از ذهن بوده و این اقدامات بی پاسخ نخواهند ماند.

در بیانیه‌ای که در وب سایت وزارت خارجه روسیه منتشر شده، آمده است: تصمیم شورای اتحادیه اروپا در تاریخ 30 ژوئیه مبنی بر اتخاذ تصمیم برای اعمال اقدامات محدود کننده یکجانبه علیه شماری از شهروندان و ساختارهای روسیه و همچنین چین و کره شمالی موجب حیرت و تاسف است. بار دیگر، همه چیز بدون اثبات و به بهانه دخالت در برخی از حوادث سایبری که در گذشته رقم خورده است، انجام شد. دلیل منطقی سیاسی این اقدام آشکار است.

شورای اتحادیه اروپا روز پنجشنبه اعلام کرد که در مورد اعمال اقدامات محدود کننده فردی علیه شهروندان و ساختارهای روسیه، چین و کره شمالی برای حملات سایبری که اتحادیه اروپا و کشورهای عضو را تهدید می‌کنند توافق کرده است.

در بیانیه وزارت خارجه روسیه آمده است که مسکو آماده پاسخگویی به اقدامات محدود کننده اعمالی است و مطمئناً عمل غیر دوستانه اتحادیه اروپا بی پاسخ نخواهد ماند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر