روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

با تغییر زمان جشنواره؛

ترایبکا تاریخ‌های دوره بعد را اعلام کرد

جشنواره فیلم ترایبکا اعلام کرد سال ۲۰۲۱ برگزار می‌شود و بیستمین سال برگزاری‌اش را جشن می‌گیرد.

ترایبکا تاریخ‌های دوره بعد را اعلام کرد

به گزارش سینماپرس به نقل از این دی وایر، در حالی که این امیدواری هنوز وجود دارد که جشنواره فیلم ترایبکا که برگزاری‌اش در بهار را به تعویق انداخت، این فرصت را داشته باشد که در سال 2020 به صورت فیزیکی برگزار شود اما اکنون توجه‌ها به سال 2021 این جشنواره دوخته شده است.

جشنواره فیلم ترایبکا تاریخ برگزاری‌اش در بیستمین سالگرد آن را در سال 2021 اعلام کرد. این جشنواره که همیشه در ماه آوریل (فروردین) برگزار می‌شد، روشن ساخته که سال آینده تابستانی می‌شود و از 9 تا 20 ژوئن 2021 (19 تا 30 خرداد 1400) شکل می‌گیرد.

طبق این اعلام این اقدام بازتاب تغییر تاریخ رویدادها و تلاش برای رسیدن به این اطمینان است که جشنواره در امن‌ترین محیط شکل می‌گیرد.

در حالی که این جشنواره قصد داشت در آوریل نوزدهمین دوره برگزاری‌اش را رقم بزند، به دلیل شیوع کرونا و با اقدام اندرو کومو فرماندار نیویورک مبنی بر ممنوع شدن همه گردهمایی‌های بیش از 500 نفر، به تعویق افتاد. در روزهای بعد هم اعلام کرد به صورت آنلاین از خالقان سینما تجلیل می‌کند. در نهایت به صورت آنلاین این جشنواره شماری از برنامه‌ها را ارایه و جوایز خود را اهدا کرد.

در حالی که هنوز این امیدواری وجود داشت که این جشنواره بتواند یک رویداد فیزیکی در سال 2020 داشته باشد، ترایبکا تابستان را با برگزاری رویدادهایی چون برنامه‌های درایو- این با همکاری وال‌مارت و حمایت از فستیوال‌های دیگر چون شرکت در «ما یکی هستیم» پیش برد.

در هر حال در دوره 2021 فضایی برای فیلم‌هایی که سال 2020 امکان اکران نیافتند در نظر گرفته و گفته شده همه فیلمسازان 2020 در بیستمین سالگرد این جشنواره دعوت هستند تا فیلم‌های سال 2020 خود را عرضه کنند.

همچنین اعلام شده یک بخش جدید معرفی آنلاین فیلم نیز به عنوان بخشی از این رویداد در نظر گرفته شده است.

این جشنواره از 8 سپتامبر (17 شهریور) در همه بخش‌ها شامل فیلم بلند، کوتاه، فیلم‌های اپیزودیک، سرگرمی، مارک‌های تجاری و بخش تازه اضافه شده معرفی آنلاین، ثبت نام این دوره را شروع می‌کند.

جشنواره فیلم ترایبکا نخستین بار توسط رابرت دنیرو و جین رزنتال در سال 2002 در پاسخ به حملات 11 سپتامبر شکل گرفت تا به جامعه نیویورک از نظر روحی کمک کند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان