روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

از ۴۰ پیشکسوت دفاع مقدس استان همدان تجلیل می شود

جانشین مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: در هفته دفاع مقدس از یک ‌میلیون نفر از پیشکسوتان آن دوران که ۴۰ نفر از آنها همدانی هستند، تجلیل خواهد شد.

از 40 پیشکسوت دفاع مقدس استان همدان تجلیل می شود

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از تویسرکان ؛ خلیل الهی‌تبار در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس شهرستان تویسرکان با اعلام مطلب فوق افزود: به مناسبت چهلمین سالروز دفاع مقدس از 40 نفر از پیشکسوتان دفاع مقدس استان همدان در روز 31 شهریور به شکل نمادین تجلیل خواهد شد.

وی با اشاره به گرامیداشت چهلمین سال آغاز رشادت، ایثارگری و دلاور مردی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در قالب ویژه برنامه‌های خاص، گفت: قطعا برنامه‌های هفته دفاع مقدس امسال نسبت به سال‌های گذشته با توجه به شیوع ویروس کرونا متفاوت خواهد بود.

الهی تبار خاطرنشان کرد: بهره‌وری از تجربیات و برکات و اندوخته‌های دفاع مقدس به طور حتم در برهه‌های مختلف در کشور به ویژه شرایط امروز گره‌گشا خواهد بود.

جانشین مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان با اشاره به تشکیل کمیته‌های تخصصی هفت‌گانه، اسناد، ادبی، راهیان نور و... شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: مباحث شورای کارشناسی با هسته‌های خبره و دانش‌محور در راستای ترسیم نقش شهرستان مورد نظر در قالب محصولات فرهنگی و هنری دفاع مقدس تدوین و اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت کمیته تخصصی ادبی شورا، از رونمایی 100 عنوان کتاب در کشور برای اولین بار تا پایان امسال خبر داد و افزود: سهم تویسرکان حداقل نشر پنج کتاب با محوریت دفاع مقدس در این شهرستان است.

لازم به ذکر است، استان همدان 8000 نفر از بهترین فرزندان خود را تقدیم اسلام و ایران کرده است که این لاله های گلگون کفن، همیشه در تاریخ ایران و همدان جاودان خواهند ماند.

46

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان