روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

به کارگردانی ابوالفضل توکلی؛

رونمایی از مستند پرتره قصه آرشاک می‌شود

مراسم پاسداشت آرشاک قوکاسیان دوبلور پیشکسوت ایرانی و رونمایی از مستند «قصه آرشاک» ششم مهر برگزار می‌شود.

رونمایی از مستند پرتره قصه آرشاک می‌شود

به گزارش سینماپرس، «قصه آرشاک» مستند پرتره آرشاک قوکاسیان از تولیدات جدید شبکه مستند سیما یکشنبه 6 مهر ماه 1399 ساعت 18 تا 20 با حضور مدیر شبکه مستند سیما و جمعی از هنرمندان عرصه دوبله و دوستداران فرهنگ در شهرک غرب، بلوار ایران‌ زمین شمالی، فرهنگسرای ابن‌سینا رونمایی می‌شود.

این مستند به تهیه‌کنندگی و کارگردانی ابوالفضل توکلی در 57 دقیقه به جنبه‌های مختلفی از زندگی کاری آرشاک قوکاسیان می‌پردازد.

توکلی درباره این مستند گفت: قوکاسیان زاده 6 مهر 1323، گوینده و دوبلور ایرانی در فاصله سال‌های 1339 تا اوایل سال 62 به جای شخصیت‌های جوان در بسیاری از فیلم‌های سینمایی و سریال‌های ایرانی و خارجی گویندگی کرده‌ است. او سپس به کانادا مهاجرت می کند و سال 87 به دنیای دوبله بازمی گردد.

وی افزود: از مهمترین کارهای قوکاسیان می توان به «اسب جنگی» ساخته استیون اسپیلبرگ اشاره کرد که بعد از بازگشتش به ایران انجام گرفته است.

این کارگردان عنوان کرد: در «قصه آرشاک»   قوکاسیان درباره ورودش به دوبله، اینکه چرا مهاجرت کرد و سال هایی که در کانادا بود چه بر او گذشت و  همچنین اینکه چه شد به ایران بازگشت، صحبت خواهد کرد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر