روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

بار دیگر؛

بازی کریس همسورث در فیلمی از نتفلیکس

کریس همسورث، مایلز تلر و جرنی اسمالت در فیلمی سینمایی که محصول کمپانی نتفلیکس است، به ایفای نقش می‌پردازند.

بازی کریس همسورث در فیلمی از نتفلیکس

به گزارش سینماپرس به نقل از ورایتی، کریس همسورث، مایلز تلر و جرنی اسمالت در فیلم سینمایی «سر عنکبوت» محصول کمپانی نتفلیکس به نقش آفرینی خواهد پرداخت.

این فیلم سینمایی اقتباسی از داستانی کوتاه نوشته جورج ساندرز است که «دهم دسامبر» نام دارد و به عنوان یکی از 10 کتاب برتر سال توسط سردبیران نقد کتاب نیویورک تایمز انتخاب شد. داستان این فیلم در آینده‌ای نه چندان دور روایت می‌شود که دو متهم در کارخانه‌ای اسکان داده و توسط یک دکتر اداره می‌شود. این دکتر روی زندانی‌ها آزمایش و از داروهای قوی استفاده می‌کند که احساسات آن‌ها را تغییر می‌دهد.

این اثر از جمله پروژه‌های مهم برای نتفلیکس است. این کمپانی در جشنواره فیلم تورنتو فیلم‌های «مالکوم و ماریه» با بازی جان دیوید واشینگتن و زندایا را با 30 میلیون دلار و همینطور فیلم «تکه‌های یک زن» با بازی ونسا کربی و شیا لابوف» را خرید. تنها نتفلیکس در این زمینه موفق بود و مدتی پیش هم کمپانی اپل حق انتشار جهانی فیلم سینمایی «گیلاس» با بازی تام هالند را با 40 میلیون دلار خرید.

جوزف کاسینسکی که فیلم سینمایی «تاپ گان: مارویک» را کارگردانی کرده است، ساخت این فیلم سینمایی را بر عهده خواهد داشت. رت ریس و پاول ورنیک که فیلمنامه فیلم سینمایی «ددپول» و «سرزمین زامبی» را نوشته اند، نویسندگان این پروژه نیز هستند.

همسورث علاوه بر اینکه در سال‌های اخیر نقش ثور را در مجموعه فیلم‌های «انتقام جویان» بازی کرده، اخیراً در فیلم سینمایی «استخراج» از کمپانی نتفلیکس هم به بازی پرداخت که بسیار مورد استقبال واقع شد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر