روغن ارده کنجد فدک
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فدک
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

قیمت سکه و طلا امروز شنبه ۳ آبان ماه ۹۹

قیمت‌ها در بازار سکه و طلا امروز (شنبه) روند نزولی داشت به‌طوری که سکه تمام ‌بهار آزادی طرح جدید با افت بیش از ۳۵۰ هزار تومانی به بهای ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت‌ها در بازار سکه و طلا امروز (شنبه) روند نزولی داشت به‌طوری که سکه تمام ‌بهار آزادی طرح جدید با افت بیش از 350 هزار تومانی به بهای 14 میلیون و 700 هزار تومان فروخته شد.

به  گزارش تابناک اقتصادی، امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به بهای 14 میلیون و 700 هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم، 13 میلیون و 500 هزار تومان به فروش رسید.

همچنین قیمت نیم‌سکه بهار آزادی هفت میلیون و 600 هزار تومان، ربع‌سکه 5 میلیون و 100 هزار تومان و سکه یک گرمی 2 میلیون و 700 میلیون تومان تعیین شد.

در بازار طلا نیز هر گرم طلای 18 عیار به مبلغ یک ‌میلیون و 318 هزار تومان و هر مثقال طلا به بهای 5 میلیون و 710 هزار تومان فروخته شد.

 انس جهانی طلا نیز امروز به قیمت یک هزار و 902 دلار معامله شد.

به گزارش ایرنا، قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات دیروز با 0.11 درصد کاهش به یک هزار و 902 دلار و 5 سنت رسید.  قیمت طلا در پایان معاملات آتی دیروز برای تحویل در ماه دسامبر با 0.03 درصد افزایش به یک هزار و 905 دلار و 20 سنت رسید.

هر اونس طلا که روز قبل تا یک هزار و 900 دلار رسیده بود، امروز (شنبه) با رشد 0.07 درصدی به رقم یک هزار و 901 دلار فروخته شد.

فعالان بازار طلا معتقدند با وجود افزایش حدود 17 دلاری نرخ اونس طلا در بازارهای جهانی طی هفته اخیر، به دلیل باز شدن کانال‌های عرضه ارز و کاهش نرخ آن در داخل، سکه و طلا نیز روند نزولی در قیمت‌ها پیش گرفته اند به طوری که حباب سکه تا 900 هزار تومان کاهش یافت، حبابی که حتی تا دو میلیون تومان نیز پیش رفته بود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر