تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

دروغگویی وزیر صهیونیست درباره ترور شهید فخری‌زاده

ایرنا نوشت:درحالی که تمام شواهد و قراین بیانگر دست داشتن سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در ترور شهید "محسن فخری‌زاده" دانشمند برجسته و ممتاز هسته‌ای ایران دارد، «زاخی هانگبی» وزیر شهرک سازی رژیم صهیونیستی می گوید که تل آویو هیچ اطلاعی از ترور این دانشمند هسته ای نداشته است.

دروغگویی وزیر صهیونیست درباره ترور شهید فخری‌زاده

هانگی به شبکه 12 خبری رژیم صهیونیستی گفت که وی هیچ نظری در مورد عاملان ترور دانشمندان ایرانی که دیروز کشته شد، ندارد، اما این ترور بسیار برای ایران سخت خواهد بود.

وی  از اعضای حزب لیکود و از نزدیکان «بنیامین نتانیاهو»   است.

این درحالی است که دفتر نتانیاهو روز جمعه از هرگونه اظهارنظری در خصوص ترور شهید فخری‌زاده خودداری کرد.

در همین حال "یووال شتاسنتس" وزیر انرژی رژیم صهیونیستی و عضو دیگر حزب لیکود نیز با تکرار سخنان هانگبی به شبکه "کان" رژیم صهیونیستی گفت که نمی‌داند چه کسی فخری‌زاده را ترور کرده است.

وی نیز به مانند وزیر شهرک سازی رژیم صهیونیستی ادعا کرد: هیچ نظری در مورد عاملان این اقدام ندارد، اما چیزی که در آن هیچ تردیدی ندارد این است که این اقدام ضربه سنگینی به برنامه هسته‌ای ایران وارد می‌آورد.

اظهار بی‌اطلاعی این مقامات صهیونیست درحالی صورت می‌گیرد که نتانیاهو در کنفرانس مطبوعاتی سال 2018 به صورت علنی فخری زاده را تهدید به ترور کرد.

نتانیاهو روز جمعه و تنها یک ساعت پیش از عملیات ترور فخری‌زاده نیز تصریح کرد: نمی‌توان شما را در جریان تمام کارها و دستآوردهایی  بگذارم که این هفته انجام داده‌ام.

از سوی دیگر، "ایهود اولمرت" نخست وزیر اسبق اسرائیل نیز اعتراف نیز پیشتر در سخنانی اعتراف کرده است که تصمیم به حذف فخری‌زاده گرفتیم، اما در لحظاتی پایانی عملیات [ترور وی] به تعویق افتاد.

 
23311
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان