زیورآلات گلیمی
طراحی سایت سازمند
زیورآلات گلیمی
طراحی سایت سازمند

الزام فعالان اقتصادی قشم برای ثبت اطلاعات در سامانه جامع انبار

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم از الزام تمامی فعالان اقتصادی این منطه آزاد برای ثبت اطلاعات انبار و مراکز نگهداری کالا در سامانه جامع انبار مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد.

الزام فعالان اقتصادی قشم برای ثبت اطلاعات در سامانه جامع انبار

به گزارش خبرآنلاین از قشم :  محمدمهدی برنجی با بیان این مطلب اظهار کرد: در جلسه بررسی برنامه های پیشگیری و مقابله با قاچاق کالا و ارز در مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی، آخرین وضعیت راه‌اندازی سامانه انبارها، با هدف کنترل دقیق گردش کالا در کشور و همچنین شفاف‌سازی این حوزه مورد بررسی قرار گرفت.
وی ادامه داد: در این جلسه مصوب گردید که در مرحله اول این طرح، واردکنندگان و مراکز خرید فروش و نگهداری عمده کالا در منطقه آزاد قشم موظف هستند تا در اسرع وقت، اطلاعات انبارهای خود را در سامانه WMS.FREEZONES.IR ثبت کنند.
مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: این برنامه در راستای مبارزه با قاچاق کالا و اجرای قوانین مربوط به آن مصوب و براساس اعلام ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، از سوی شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و به تمامی مناطق ابلاغ شده است.
به گفته برنجی؛ فعالیت واحدهایی که از ثبت اطلاعات در سامانه خودداری کنند با محدودیت‌هایی از سوی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه مواجه خواهد شد.
وی در پایان تاکید کرد: همچنین ارائه خدمات آتی این سازمان به فعالان اقتصادی منوط به ثبت اطلاعات انبارها و مراکز نگهداری کالا در سامانه یاد شده خواهد بود.

46

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر