زیورآلات گلیمی
طراحی سایت سازمند
زیورآلات گلیمی
طراحی سایت سازمند

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران:

طرح عملیاتی اقتدار ۲ در غرب استان تهران اجرا شد

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از اجرای طرح عملیاتی «اقتدار ۲» در غرب استان تهران خبر داد.

به گزارش تابناک به نقل از مهر، سردار کیوان ظهیری اظهار داشت: بنا به درخواست مکرر مردم برای برخورد با اراذل و اوباش و بر اساس وظیفه ذاتی پلیس، طرح مقابله با این افراد از سه روز گذشته توسط پلیس در 6 شهرستان غرب استان تهران به مرحله اجرا درآمد.

وی افزود: در اجرای این طرح 319 نفر دستگیر شدند، که 103 نفر از این دستگیر شده‌ها از مخلان نظم و امنیت بوده و علی‌رغم اینکه دفعاتی به جرم شرارت بازداشت شده بودند مجدداً به اقدامات مجرمانه خود ادامه داده و به علت شرارت، نزاع و تخریب بازداشت شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به اینکه در جریان اجرای این طرح، 112 حکم قضائی اجرا شد، بیان داشت: 239 مخفیگاه و پاتوق اراذل و اوباش در شهرستان‌های غرب استان تهران مورد بازرسی و کنترل قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به کشف 18 قبضه سلاح جنگی، 40 قبضه سلاح سرد از اوباش بازداشت شده، بیان داشت: در عملیات‌های پلیس، 13 هزار و 500 نخ سیگار قاچاق و2 هزار و 200 لیتر روغن خوراکی غیرمجاز و تقلبی نیز کشف شد.

سردار ظهیری با اشاره به کشف 472 دستگاه ماینر، اعلام کرد: 21 هزار و 700 عدد قرص غیرمجاز و روان گردان نیز از متهمان کشف شد.

وی با اشاره به پخش کلیپی از تخریب خودرو‌های شهروندان در شهرستان بهارستان در فضای مجازی، تصریح کرد: در این خصوص، مأموران پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات اطلاعاتی سه نفر را شناسایی و دستگیر کردند.

سردار ظهیری افزود: فردی که سه نفر از شهروندان بهارستان را به صورت نیمه عریان و با تهدید سلاح سرد در سطح شهر گردانده بود در عملیاتی ویژه توسط پلیس دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به اینکه اجرای طرح عملیاتی «اقتدار 2» در غرب استان تهران به طور مستمر و جدی در حال پیگیری است، گفت: با هماهنگی‌های انجام شده با مقام قضائی، تمامی متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شدند تا به جرایم آن‌ها رسیدگی شود.
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر