تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

کرونای بوریس جانسون سوژه یک سریال شد +عکس

خبرگزاری تسنیم: به نقل از ورایتی، «کنت برانا» در سریال جدید تلویزیونی اسکای در نقش نخست وزیر انگلیس «بوریس جانسون» بازی خواهد کرد. بخشی از این داستان به ماجرای ابتلای جانسون به بیماری کووید 19 و بستری شدن وی در بیمارستان می‌پردازد.

«مایکل وینترباتم» خالق فیلم «گردش»، کارگردانی و نویسندگی این درام پنج قسمتی را برعهده دارد.


موضوع محوری این مجموعه درباره واکنش مبهم «بوریس جانسون» نخست وزیر انگلیس به بحران کووید 19 در بریتانیا در موج اول شیوع بیماری کرونا است. رهبر انگلیس در اواخر ماه مارس بیش از یک هفته که به خاطر کرونا در بیمارستان بستری شده بود به خاطر وخامت حال، چند روز را نیز در بخش مراقبت‌های ویژه سپری کرد.

این مجموعه با عنوان «This Sceptred Isle» توسط «فرمنتل» و «موسسه فیلم پسنجر وینترباتم رولوشن» تولید خواهد شد.

خبر ساخت این پروژه در ماه ژوئن اعلام شد، اما در آن زمان هنوز نتوانسته بود شریک مالی برای تامین تولید بیابد و فهرست عوامل و هنرپیشگان را اعلام کند.

حالا قرار است این سریال در پاییز سال 2022 از شبکه «Sky» پخش شود.

وینترباتم گفت: موج اول همه گیری ویروس کرونا برای همیشه به یاد خواهد ماند، زمانی که کشور برای جنگ با یک دشمن نامرئی با هم متحد شد. دورانی که مردم بیش از هر زمان دیگری از اهمیت جامعه و در همدلی آگاه بودند. این مجموعه داستان‌های واقعی بی شماری را بهم می‌پیوندد، از بوریس جانسون در ساختمان شماره 10 گرفته تا پرسنل خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در سراسر کشور که تلاش دانشمندان، پزشکان، کارکنان خانه‌های سالمندان و سیاست گذاران برای محافظت از ما در برابر ویروس را به تصویر می‌کشد.

این سریال سخت‌ترین و بحرانی‌ترین روز‌ها و دوران بریتانیا را به تصویر می‌کشد. دوره‌ای که بوریس جانسون در مقام نخست وزیری شرایط بی سابقه کشور را رهبری می‌کرد.

ده ماه از آغاز همه گیری کرونا می‌گذرد و انگلیس اکنون در سومین دور قرنطینه ملی به سر می‌برد. در روز جمعه، 1401 مرگ ثبت شد. تعداد کل کشته شدگان تاکنون 95 هزار و 981 نفر اعلام شده است.

«کِنِت برانا» به تازگی در فیلم سینمایی «تِنِت» ساخته «کریستوفر نولان» که شاید بتوان آن را مهم‌ترین فیلم سینمایی سال جهان توصیف کرد، ایفای نقش کرده بود. برانا همچنین در فیلم رو به اکران «مرگ در رودخانه نیل» از همین کارگردان بازی کرده است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان