تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

ترافیک سنگین در آزادراه کرج -قزوین

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه در جاده‌های شمال و دیگر جاده‌ها بارش و مداخلات جوی خاص نداریم، از بارش پراکنده باران در برخی از محور‌های استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش تابناک، علی اکبر آشوری در گفتگو با فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و حدود 800 دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها درباره وضعیت تردد در محور‌های تهران-شمال بیان کرد‌: در حال حاضر تردد روان در محورهای، فیروزکوه، هراز و کندوان، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت داریم.

وی در تشریح وضعیت ترافیکی سایر محور‌ها از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده مهرویلا و حدفاصل ساسانی تا پل فردیس خبر داد.

* آسمانی صاف در اغلب جاده‌های کشور

وی با بیان اینکه در جاده‌های شمال و دیگر جاده‌ها بارش و مداخلات جوی خاص نداریم، از بارش پراکنده باران در برخی از محور‌های استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

‌* آزادراه تهران‌-کرج با 117 هزار تردد پرترددترین جاده کشور

آشوری اظهار کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران‌-کرج با 117 هزار تردد، آزادراه کرج-تهران با 112 هزار تردد و آزادراه کرج‌-قزوین با 107 هزار تردد ثبت شد.

* انسداد 12 جاده به دلیل کاهش ایمنی مسیر‌

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در حال حاضر محور رامیان-اولنگ-شاهرود، محور سروآباد-پاوه، محور شهداد-نهبندان، جاده پونل-خلخال، محور خرم‌آباد-پلدختر و محور گنج نامه-تویسرکان، تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی تصریح کرد‌: همچنین جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور وازک-بلده در مازندران، محور فرعی شمشک-دیزین، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده پدافند جنوب غرب - امیدیه واقع در استان خوزستان و محور فرعی مسجد سلیمان - ایذه در استان خوزستان، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

* کاهش 16 درصدی ترافیک جاده‌ها در شبانه‌روز گذشته

آشوری اضافه کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از از 2251 دستگاه ترددشمار فعال در محور‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل 16 درصد کاهش را نشان می‌دهد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 14.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر