تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

وضعیت پرداخت وام ودیعه مسکن در سال آینده

معاون مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: وزارت راه‌وشهرسازی پیگیر پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن در سال آینده است.

به گزارش تابناک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی قائدی معاون مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه تاکنون 200 هزار نفر از متقاضیان طرح مسکن ملی تایید نهایی شده‌اند، گفت: از این تعداد 160 هزار نفر افتتاح حساب کرده و از این میزان هم حدود 140 هزار نفر افتتاح حساب کرده و به پروژه‌ها متصل شده‌اند.
او ادامه داد: برای تمام متقاضیان تشکیل پرونده صورت گرفته و برای دریافت تسهیلات هم از ناحیه بانک‌ها اقدامات لازم صورت گرفته است.
قائدی اظهار کرد: با پیشرفت فیزیکی پروژه و برداشتن یک گام تا مرحله فونداسیون تسهیلات تخصیص و پروژه اجرایی می‌شود.
معاون مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی توضیح داد: این 140 هزار نفر افتتاح حساب داشته و تعیین تکلیف آنها انجام شده است و به 8 هزار پروژه‌ای که در واحدهای مسکن ملی کلید خورده‌اند، متصل می‌شوند.
او همچنین درباره آخرین وضعیت وام ودیعه مسکن هم گفت: تا پایان اسفند ماه پرونده پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن بسته می‌شود و تاکنون هم 214 هزار نفر تسهیلات دریافت کردند و مابقی هم که حدود 15 هزار نفر هستند در مرحله تشکیل پرونده قرار دارند.
قائدی با بیان اینکه تمدید پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن منوط به مجوز ستاد ملی مقابله با کروناست، گفت: وزارت راه و شهرسازی پیگیر پرداخت تسهیلات وام ودیعه مسکن برای سال آینده است اما دستور آن باید از طرف ستاد ملی مقابله با کرونا صورت گیرد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر