تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

رزمایش امداد محیط زیست توسط آفرودسواران البرزی

دبیر هیأت ورزش کارگران استان البرز، از برگزاری رزمایش امداد و نجات آفرود همزمان با کاشت هزار نهال در محدوده باغستان کرج خبرداد و گفت: با حمایت مسؤولان از این هیأت اقدامات متعددی در این حوزه انجام خواهد شد.

رزمایش امداد محیط زیست توسط آفرودسواران البرزی

به گزارش تابناک به نقل فارس در کرج، میثم اکبرپور، دبیر هیأت ورزش کارگران استان البرز، امروز در جمع خبرنگاران، گفت: روز گذشته با همکاری کمیته امداد و نجات انجمن موتورسواری و اتومبیلرانی کارگران استان البرز، رزمایش امداد و نجات آفرود امسال با کاشت هزار نهال در محدوده باغستان انجام شد؛ این اقدام با توجه به فرارسیدن روز درختکاری انجام شد.

دبیر هیأت ورزش کارگران استان البرز با اشاره به اینکه در مقاطع حساس و مختلف کشور پای کار آمده‌ایم و تنها هدف ما فتح قله‌های موفقیت در تمامی عرصه‌ها است، بیان کرد: با اینکه مدت زیادی از راه‌اندازی تیم امداد و نجات البرز نگذشته، ولی همواره حضور پر‌رنگ و پای کار این کمیته در طرح‌های مختلف در نمونه خود بی بدیل بوده است.

اکبرپور ادامه داد: از جمله امداد رسانی این کمیته حضور پررنگ اعضای آن در حوادثی همچون زلزله کرمانشاه، سیل لرستان و گلستان، خوزستان، بارش برف و کولاک در گیلان بوده است.

این مقام مسؤول با اشاره به اجرای طرح حمایت از حیوانات آسیب دیده که توسط این گروه در روز‌های گذشته انجام شده بود، تصریح کرد: ارائه خدمات ویژه و ارزنده در راستای حفظ و حراست از محیط زیست و منابع طبیعی، هدف اصلی این کمیته است. هرگز نباید فراموش کنیم که ما میهمان طبیعت هستیم و باید رسم احترام را بجای آوریم.

وی در پایان یاد آور شد: انتظار می‌رود مسؤولان استان البرز با حمایت و نگاه ویژه به این کمیته بستر را برای توسعه فعالیت این چنینی محیا سازند.
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر