تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

نظرسنجی ‌ها حاکی از مشارکت بالای مردم در انتخابات ۱۴۰۰ است

سخنگوی ستاد انتخابات ایران اعلام کرد: نظرسنجی ‌هایی که در مراکز معتبر در حال انجام است بیانگر افزایش میزان مشارکت مردمی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ است.

نظرسنجی ‌ها حاکی از مشارکت بالای مردم در انتخابات 1400 است

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری میزان، روز چهارشنبه سید اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات ایران، با اشاره به آخرین نظرسنجی‌ های صورت گرفته درباره میزان مشارکت مردمی در انتخابات سال بعد اظهار داشت: نظر سنجی‌ هایی که در مراکز معتبر در حال انجام است بیانگر افزایش میزان مشارکت مردمی در انتخابات سال 1400 است.

وی در ادامه تصریح کرد: بسیار امیدوار هستیم در فاصله 4 ماهه باقی مانده تا زمان انتخابات که تنور انتخاباتی هم گرم تر‌ می ‌شود، این میزان مشارکت به حد مطلوب‌ تری برسد.

سخنگوی ستاد انتخابات ایران، با اشاره به اهمیت مشارکت مردمی در انتخابات، عنوان کرد: انتخابات از مهمترین فرصت‌هایی است در اختیار مردم قرار می ‌گیرد تا دست به انتخاب مدیران ارشدی که عملکردشان تاثیر مستقیم بر آینده مملکت دارد، بزنند.

موسوی با بیان اینکه بی ‌توجهی و بی ‌تفاوتی مردم به ‌حق تعیین سرنوشت‌ شان قطعاً  آسیب ‌ها و آفت ‌هایی به ‌دنبال خواهد داشت، افزود: توصیه می ‌شود مردم با بینش و آگاهی کافی در انتخابات پیش رو شرکت کنند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر