تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

ممنوعیت تردد شبانه خودروها درسطح شهرهای هرمزگان

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان گفت: ممنوعیت تردد شبانه در استان همچنان برقرار است و تردد خودروها در سطح شهرهای هرمزگان از ساعت ۲۱ تا سه صبح ممنوع می باشد.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، سرهنگ مجید صالح پور پنجشنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پیش از این با تصمیم ستاد مقابله با کرونا، ممنوعیت تردد شبانه از ساعت 21 تا چهار صبح بود که این ممنوعیت یک ساعت کاهش یافته است.

وی تصریح کرد: عبور و مرور خودروها در این ساعت ها برای همه به جز خودروهای دارای مجوز ممنوع است و با متخلفان برابر قانون برخورد می شود.

سرهنگ صالح پور با بیان اینکه مردم نقش مهمی در جهت قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا دارند، گفت: اگر این روزها از اندک شیب نزولی کرونا در استان صحبت می شود، حاصل تلاش نیروهای درمان و تعامل خوب مردم در رعایت پروتکلهای بهداشتی است.

این مقام انتظامی بیان داشت: طبق اعلام مسوولان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان شرایط استان با توجه به شیوع ویروس جهش یافته کرونا، بسیار حساس و ناپایدار است و در صورت عادی انگاری شرایط از سوی مردم، ممکن است مسوولان ناگزیر به اعمال محدودیت های سخت تری برای کنترل شرایط شوند.

براساس آخرین آمار اعلام شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان یک هزار و 28 نفر در این استان جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست دادند و همچنین 18 نفر مبتلا به کرونای جهش یافته در این استان ثبت شده است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر