تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی ارزان سایت
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی ارزان سایت

اسپیلاوایزر چیست و چه کاربردهایی دارد؟؟؟

درد های عضلانی و فیزیکی بسیار زجر آور و طاقت فرسا هستند؛ همان طور که میدانید زانو جزء یکی از مهم ترین مفاصل بدن یک انسان است و معمولا زنان و مردانی که سن آنها بالا رفته است دچار بیماری آرتروز و ساییدگی زانو می‌شوند، که قابل درمان است.

اسپیلاوایزر چیست و چه کاربردهایی دارد؟؟؟

درد های عضلانی و فیزیکی بسیار زجر آور و طاقت فرسا هستند؛ همان طور که میدانید زانو جزء یکی از مهم ترین مفاصل بدن یک انسان است و معمولا زنان و مردانی که سن آنها بالا رفته است دچار بیماری آرتروز و ساییدگی زانو می‌شوند، که قابل درمان است.

 

یکی از بهترین راه های درمانی درد آرتروز استفاده از تکنولوژی امواج فراصوت ( ultrasound ) است. در ادامه این مقاله به پرسش اسپیلاوایزر چیست و چه کاربرد هایی دارد نیز پاسخ های جامع و کاملی خدمت شما بیان خواهیم کرد.

اسپیلاوایزر چیست و روش استفاده از آن

در این قسمت شیوه و طرز استفاده از این دستگاه را بیان می‌کنیم و به این صورت است که این دستگاه فرانسوی به کمک تکنولوژی امواج فراصوت ( ultrasound ) با افزایش جریان خون در منطقه‌ی زانو، سرعت التیام بافت‌های آن را افزایش می‌دهد. همچنین امواج فراصوت می‌تواند تورم را از بین ببرد و درنتیجه درد را کاهش دهد. یک موج فراصوت، همانند ماساژ ملایمی برای بافت‌های نرم عمل کرده و بافت‌های آسیب‌دیده را بهبود می بخشد.
پس از سومین روز استفاده از زانوبند فراصوت اسپیلاوایزر، به تدریج عملکرد آن را احساس خواهید کرد و درد و التهاب شما روز به روز کاهش می یابد به طوری که در روز پانزدهم ام به نتیجه مطلوبی خواهید رسید.

این کمربند از آسیب جلوگیری کرده و شما را به زندگی عادی و فعال باز می گرداند و می توانید زندگی روزمره خود را با خیال راحت ادامه دهید.
زمانی که مولد های دستگاه اسپیلاوایزر روی زانوها قرار گرفتند درد زانو پس از حدود یک الی دو ساعت استفاده مداوم در شبانه روز نیز کاهش پیدا میکند و آرامش به فرد منتقل میشود و عملکرد فرد را بهبود میبخشد.

شیوه و طرز کار استفاده از این دستگاه به این صورت است که شما به راحتی در طول 24 ساعت روز فقط 2 ساعت محل و جایی که درد میکند را با آن بپوشانید؛ توجه داشته باشید بهترین زمان استفاده از این زانوبند 2 ساعت قبل از خواب است و همچنین به عمل راه رفتن و فعالیت های روزانه نیز نپردازید.

آیا دستگاه اسپیلاوایزر عوارض دارد یا ندارد؟؟؟

ممکن است که برای شما این پرسش پیش بیاید که آیا دستگاه اسپیلاوایزر عوارض جانبی دارد یا ندارد؛ برای پاسخ به این سوال باید این نکته را بیان کنیم که طول موج فرکانسی که در این دستگاه زانو بند استفاده میشود از نوع طول موج فراصوت ( ultrasound ) است و این طول موج در دستگاه های سونوگرافی نیز کاربرد دارد و مورد استفاده بیماران قرار میگیرد.

بنابراین این دستگاه و تکنولوژی منحصر به فرد هیچ گونه عوارض بیولوژیکی، ضرر و تاثیر منفی روی بافت های سلولی و بافت های عصبی ندارد.

انواع زانوبند

در این قسمت به معرفی انواع زانوبندها میپردازیم که اولین نوع از این زانوبندها مدل پیشگیری کننده آن است که در برابر آسیب هایی که زانو در برخورد های ورزشی ممکن است صورت بگیرد نیز محافظت میکند.


دومین نوع این زانوبندها مدل عملکردی آن است که پس از این که زانوی شما آسیب دید برای محافظت و بهبودی زانوی شما این نوع زانوبند استفاده میشود و خطر آسیب دیدگی مجدد زانو را کاهش میدهد.

 

سومین مدل از این زانوبندها که به معرفی آن خواهیم پرداخت نوع توان بخشی این زانوبندها است؛ زانوبند های توان بخشی از رباط های آسیب دیده ای مثل PCL، LCL، ACL و MCL نیز محافظت میکند

شما میتوانید با استفاده از این دستگاه به کمک تکنولوژی امواج فراصوت ( ultrasound ) درد آرتروز زانوی خود را به میزان زیادی کاهش دهید و التیام و آرامش را به بدن خود بازگردانید.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان