تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

افزایش قیمت خودروهای ارزان‌قیمت/ تیبا هاچ بک ۱۳۳ میلیون تومان شد

در حالی که در روز های گذشته قیمت خودروهای گروه پژو و پراید رشد چشمگیری داشته است، در ۲۴ ساعت گذشته سایر گروه های خودروسازی افزایش قیمت خیره کننده ای را تجربه کرده اند.

افزایش قیمت خودروهای ارزان‌قیمت/ تیبا هاچ بک 133 میلیون تومان شد

نگارعلی- روزهای گذشته قیمت خودروهای گروه پراید و پژو رشد چشمگیری داشته است اما در 24 ساعت گذشته نوسانات قیمتی خودروهای این گروه به حداقل رسیده است و در مقابل ان خودروهای گروه تیبا، کوییک و ساینا که در روزهای گذشته ثبات قیمت را تجربه می کردند امروز وارد مسیر افزایشی شدند.

تمام خودروهای پراید طی 24 ساعت گذشته ثبات قیمت داشته اند و در این میان اکثر خودروهای گروه پژو در این مدت ثبات قیمت را تجربه کرده اند و برخی از خودروهای این گروه مانند پژو 206 تیپ 2 طی 24 ساعت گذشته ارزان شدند و به عنوان مثال این خودرو از 199 میلیون تومان در روز گذشته، امروز به 197 میلیون تومان رسیده است و خودرو مونتاژ این گروه نیز در این مدت کاهش قیمت 5 میلیون تومانی داشته است و این خودرو از 845 میلیون تومان در روز گذشته، امروز به 840 میلیون تومان رسیده است. 

در حالی که نوسانات قیمتی در خودروهای ذکر شده به حداقل رسیده است برخی از خودروهای موجود در بازار طی 24 ساعت گذشته افزایش قیمت چشمگیری داشته اند که از جمله آنها می توان به تیبا 2 اشاره کرد که طی 24 ساعت گذشته 2 میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر به قیمت 133 میلیون تومان رسیده است و یا تیبا صندوقدار که با افزایش 2 میلیون تومانی از 123 میلیون تومان در روز گذشته امروز به 125 میلیون تومان رسیده است.

خودروهای کوییک نیز طی 24 ساعت گذشته افزایش قیمت خیره کنندی داشته اند به طوری که کوییک دنده ای مدل 99 از 142 میلیون تومان در روز گذشته، امروز به 147 میلیون تومان رسیده است و مدل 1400 این خودرو نیز با افزایش قیمت 5 میلیون تومانی از 147 میلیون تومان در روز گذشه، امروز به 152 میلیون تومان رسیده است. برخی از خودروهای ساینا نیز در این مدت گران شده اند و به عنوان مثال ساینا دنده ای مدل 1400 از 142 میلیون تومان در روز گذشته امروز به 146 میلیون تومان رسیده است و در این میان مدل 99 این خودرو طی 24 ساعت گذشته ثبات قیمت را تجربه کرده است.

برخی از خودروهای موجود در بازار نیز طی 24 ساعت گذشته ارزان شدند که از جمله آنها می توان به دنا معمولی اشاره کرد که در این مدت 2 میلیون تومان ارزان شده است و از 282 میلیون تومان در روز گذشته، امروز به 280 میلیون تومان رسیده است و گفتنی است که خودروهای مونتاژ نیز در این مدت ثبات قیمت را تجربه کردند و نوسانات قیمتی در بازار این خودروها نیز به حداقل رسیده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

افزایش قیمت خودروهای ارزان‌قیمت/ تیبا هاچ بک 133 میلیون تومان شد

223227

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر