تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

ماجرای پیدا کردن سی ونه هزار یورو توسط راننده تاکسی +ویدیو

راننده تاکسی امانتدار، پس از پیدا کردن سی و نه هزار یورو، آن رابه صاحبانش بازگرداند!

ماجرای پیدا کردن سی ونه هزار یورو توسط راننده تاکسی +ویدیو

به گزارش اسپوتنیک، چند روزی است که در فضای مجازی مصاحبه ای تلویزیونی از یک راننده تاکسی به نام یدالله عمرانی که در برنامه صبحی دیگر از شبکه آموزش، صورت گرفته بود منتشرشده که با واکنش های زیادی از سمت کاربران در فضای مجازی همراه بوده است.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от بازیگران_30نما ؛ هنرمندان (@bazigaran_30nama)

ماجرا از این قرار است که یدالله عمرانی، راننده 70ساله ساکن جنوب غرب تهران چند روز قبل در خیابان آذربایجان در کنار یک سطل زباله پاکت سفیدرنگی پیدا کرد، وقتی آن را باز کرد داخلش چندین اسکناس خارجی دید. او به درستی نمی‌دانست پول‌ها برای چه کشوری است. 
در این کلیپ راننده عنوان کرده است که  بچه محل آقا تختی می باشد و با فقر بزرگ شده‌، اما وقتی پاکتی که داخلش 39 هزار یورو بود را پیدا کرد، فقط به پیدا کردن صاحبش فکر کرد. او 4شبانه روز خواب و خوراک نداشت تا صاحبش را پیدا کند. او می‌گوید که وقتی فهمیده صاحب یوروها به خاطر گم شدن پول‌ها قصد داشته خانه‌اش را بفروشد تا آبرویش را حفظ کند، بیشتر از کاری که کرده خوشحال شده است


عده ای از کابران، این راننده تاکسی را تحسین کردند و کار او را انسانی توصیف کردند..
درمقابل عده ای دیگر از کاربران این کار راننده تاکسی را غیرمنطقی خوانده وکار او را دیوانگی محض دانسته اند. ،تعدادی از کاربران خودشان را جای صاحب پول قرار دادند و با او ابراز همدردی نموده اند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر