جراحی زیبایی بینی
خرید از آمازون
جراحی زیبایی بینی
خرید از آمازون

دوست ندارم در کمدی بمانم

الهام اخوان: «گوهر» باخانمان شبیه خودم است

دوست ندارم در کمدی بمانم

تحریریه زندگی آنلاین : بازیگر سریال «باخانمان» گفت: از نظر خصوصیات اخلاقی و رفتاری شبیه گوهر هستم. دختری عاشق فیزیک و نجوم که همیشه دوست دارد مشکلات اطرافیانش را حل کند. الهام اخوان بازیگر سریال «باخانمان» به کارگردانی برزو نیک نژاد درباره تجربه حضور در تلویزیون، گفت: قطعاً این حضور برایم جذابیت‌های فراوانی داشته و دارد و اولین موضوعی که در کارهای تصویری و هنری برای یک بازیگر مهم است مردم هستند. وی ادامه داد: در سریال باخانمان این اجازه به من داده شد که در سی قسمت ریسک کنم و از مردم بازخورد بگیرم. روزهای ابتدایی کار بیشتر نگران بودم و می‌ترسیدم اما الآن که می‌بینم مردم از دورترین نقطه ایران سریال ما را تماشا می‌کنند، واقعاً خوشحالم. از نگاه مردم و انرژی‌های مثبتی که می‌فرستند ممنونم. این بازیگر درباره تفاوت میان مدیوم سینما و تلویزیون نیز ادامه داد:‌ سینما مخاطب‌های خاص‌تری به نسبت تلویزیون دارد. انتخاب مدیوم تلویزیون شاید روزهای اول برایم خیلی سخت بود چون‌که نمی‌دانستم از عهده بازی در نقش کمدی برمی‌آیم یا نه اما کم‌کم که جلوتر رفتیم دیدم این شانسی بود که من داشتم و با بازی در این سریال به تجربیاتم افزوده شد و بهتر دوربین را شناختم.

  بیشتربخوانید:

خنداندن مشکل شده است!

تفاوت بین نقش مریم «دو زیست» و نقش گوهر در «باخانمان»

اخوان درباره تفاوت بین نقش مریم در فیلم سینمایی دو زیست و نقش گوهر در سریال باخانمان گفت:‌ اگر از هر بازیگری بپرسید چرا بازیگری را دوست دارید؟ همه می‌گویند به خاطر اینکه می‌توانید در همه قالب‌ها و نقش‌های مختلف قرار بگیرید و آن‌ها را زندگی کنید. وی ادامه داد: این خیلی جذاب است که من بتوانم نقش مریم یک دختر رنج کشیده را در دو زیست بازی کنم و یک سال بعد نقش گوهر دختری شلوغ و شاد و مخترع را بازی کنم و این چالشی است که نه‌تنها برای من بلکه برای هر بازیگری جذاب است.

 

از نظر شخصیتی شبیه به گوهر هستم

اخوان با بیان اینکه از نظر شخصیتی شبیه به گوهر هستم، بیان داشت:‌ شاید برایتان جالب باشد

 بدانید من اصلاً شبیه به مریم نبودم و بیشتر شبیه به گوهر هستم.

عاشق فیزیک و نجوم هستم و همیشه دوست دارم مشکلات اطرافیان را حل کنم. حتی آقای برادران نویسنده سریال روزهای ابتدایی کار به من می‌گفت گوهر در ذهنم شبیه به شما نبود اما چند روز پیش گفت خیلی شبیه به گوهر قصه من هستی!

وی درباره همکاری با برزو نیک نژاد نیز گفت:‌ آقای نیک نژاد همیشه بازیگر را سورپرایز می‌کند و در زمینه کمدی هم مرا سورپرایز کردند.

 نکته‌های درست لحظه‌های درستی را به من می‌گفتند. وقتی می‌خواستم در این سریال بازی کنم از این نگران بودم که تا به حال تجربه بازی در کار کمدی نداشتم اما بعد از اینکه مشغول به کار شدیم یک زمانی دیدم می‌توانم ایده کمدی بدهم و پا به ای آقای پورشیرازی با هم کمدی بازی می‌کردیم و همه این‌ها را مدیون زحمت‌ها و اعتمادی هستم که آقای نیک نژاد به من داشت.

 بیشتربخوانید:

برای موفقیت در بازیگری باید شاگردی کرد

تلویزیون برای هر بازیگری می‌توانند سکوی پرتاب باشد

بازیگر فیلم سینمایی «دوزیست» درباره آینده کاری خود نیز گفت: ‌واقعیت این است که تلویزیون برای هر بازیگری می‌توانند سکوی پرتاب باشد اما من هیچ‌وقت به این فکر نکردم که بین سینما و تلویزیون بخواهم یکی را انتخاب کنم و بیشتر دوست دارم اغلب نقش‌ها را تجربه کنم. دوست ندارم فقط در نقش کمدی بمانم و آرزو دارم که بهترین نقش‌ها را بازی کنم.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان