تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

ارز دیجیتال پولکادات Polkadot

ارز دیجیتال پولکادات امکان انتقال متقابل زنجیره ای هر نوع داده یا دارایی را فراهم می کند ، نه فقط رمزها. اتصال به ارز دیجیتال پولکادات به شما امکان همکاری با طیف گسترده ای از بلاکچین ها را در شبکه ارز دیجیتال پولکادات می دهد.

ارز دیجیتال پولکادات امکان انتقال متقابل زنجیره ای هر نوع داده یا دارایی را فراهم می کند ، نه فقط رمزها. اتصال به ارز دیجیتال پولکادات به شما امکان همکاری با طیف گسترده ای از بلاکچین ها را در شبکه ارز دیجیتال پولکادات می دهد.

مقیاس پذیری اقتصادی و معاملاتی

ارز دیجیتال پولکادات مقیاس پذیری اقتصادی بی سابقه ای را با فعال کردن مجموعه ای مشترک از اعتبار سنج ها برای ایمن سازی بلاکچین های متعدد فراهم می کند. ارز دیجیتال پولکادات مقیاس پذیری معاملات را با گسترش معاملات در چندین بلاکچین موازی فراهم می کند.

نوآوری در بلاکچین آسان

با استفاده از چارچوب Substrate در عرض چند دقیقه یک بلاکچین سفارشی ایجاد کنید. زنجیره خود را به ارز دیجیتال پولکادات وصل کنید و از روز اول قابلیت همکاری و امنیت را کسب کنید. این سهولت توسعه به رشد شبکه ارز دیجیتال پولکادات کمک می کند.

ارز دیجیتال پولکادات می تواند بدون سخت افزارها را برای ادغام ویژگی های جدید یا رفع اشکالات ارتقا دهد. این قابلیت ارز دیجیتال را قادر می سازد تا با دسترسی به فناوری های بهتر ، به راحتی با تغییرات سازگار شود و خود را ارتقا دهد.

امنیت برای همه

طرح در دسترس بودن و اعتبار داده های جدید ارز دیجیتال پولکادات به زنجیره ها اجازه می دهد تا به روشی معنی دار با یکدیگر تعامل داشته باشند. زنجیره ها در حکومت خود مستقل هستند، اما در امنیت خود متحد هستند.

حاکمیت شبکه کاربر محور

پولکادوت دارای یک سیستم حکمرانی پیچیده است که در آن همه ذینفعان وجود دارند. به روزرسانی های شبکه بصورت زنجیره ای هماهنگ شده و به صورت خودمختار مصوب می شوند و اطمینان حاصل می کنند که توسعه ارز دیجیتال پولکادات ارزش های جامعه را منعکس می کند و از رکود جلوگیری می کند.

هر نوع داده در هر نوع بلاکچین

ارز دیجیتال پولکادات یک پروتکل شبکه است که اجازه می دهد داده های دلخواه نه فقط رمزها  از طریق بلاکچین ها منتقل شوند.

این بدان معناست که ارز دیجیتال پولکادات یک محیط کاربردی چند زنجیره ای واقعی است که در آن امکاناتی مانند ثبت های متقابل و محاسبه میان زنجیره ای وجود دارد.

ارز دیجیتال پولکادات می تواند این داده ها را از طریق بلاک چین های عمومی و بدون مجوز و همچنین بلاک چین های مجاز و خصوصی انتقال دهد.

به این ترتیب، امکان ایجاد برنامه هایی فراهم می شود که داده های مجاز را از بلاکچین خصوصی دریافت کرده و از آنها در بلاکچین عمومی استفاده کنند. به عنوان مثال، زنجیره سوابق تحصیلی مجاز و خصوصی یک مدرسه می تواند مدرکی را به یک قرارداد هوشمند تأیید درجه در یک زنجیره عمومی ارسال کند.

به عبارتی دیگر:

  • قلب ارز دیجیتال پولکادات، مسئول امنیت مشترک شبکه ، اتفاق نظر و قابلیت همکاری بین زنجیره ای است.
  • بلاک چین های مستقل که می توانند نشانه های خاص خود را داشته و عملکرد خود را برای موارد خاص استفاده بهینه کنند.
  • بلاک چین های مستقل که می توانند نشانه های خاص خود را داشته و عملکرد خود را برای موارد خاص استفاده بهینه کنند.
  • مشابه parachains اما با مدل pay-as-you-go. مقرون به صرفه تر برای زنجیره های بلوکی که به اتصال مستمر به شبکه نیاز ندارند.

ساخته شده با بهترین تکنولوژی

زنجیره رله ارز دیجیتال پولکادات با Substrate ساخته شده است ، یک چارچوب ساخت بلاکچین که تقطیر یادگیری های Parity Technologies برای ساخت Ethereum ، Bitcoin و بلاک چین های سازمانی است.

دستگاه دولتی ارز دیجیتال پولکادات به WebAssemble (Wasm)، یک محیط مجازی فوق العاده کارآمد، وارد شده است. Wasm توسط شرکت های بزرگی از جمله گوگل ، اپل ، مایکروسافت و موزیلا ساخته شده است که یک اکوسیستم بزرگ پشتیبانی از استاندارد را ایجاد کرده اند.

شبکه های ارز دیجیتال پولکادات از libp2p ، یک چارچوب شبکه کراس پلت فرم انعطاف پذیر برای برنامه های همتا استفاده می کنند. که libp2p به عنوان استاندارد برای برنامه های غیرمتمرکز آینده قرار دارد ، از کشف و ارتباط همتا در اکوسیستم ارز دیجیتال پولکادات استفاده می کند.

محیط زمان اجرای ارز دیجیتال پولکادات در Rust ، C ++ و Golang کدگذاری می شود و باعث می شود ارز دیجیتال پولکادات برای طیف گسترده ای از توسعه دهندگان قابل دسترسی باشد. برای آشنایی بیشتر با حوزه ارز دیجیتال و برای ورود به این عرصه جدید کسب درامد میتوانید دوره آموزشی ارز دیجیتال را مشاهده نمایید.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر