تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

جدیدترین روش کاشت مو در ایران چیست ؟

شناخت جدیدترین روش کاشت مو به متقاضیان کمک خواهد کرد تا بتوانند بهترین راه را برای برگرداندن موهای از دست رفته خود انتخاب کنند.

ریزش مو می‌تواند دلایل مختلفی در افراد داشته باشد که یکی از مهم‌ترین دلایل آن، وراثت است. افراد در زندگی خود به دلیل داشتن مشغله‌های فراوان و استرس دچار ریزش مو می‌شوند که در این صورت بهترین شیوه درمانی استفاده از روش کاشت مو است. شناخت جدیدترین روش کاشت مو به متقاضیان کمک خواهد کرد تا بتوانند بهترین راه را برای برگرداندن موهای از دست رفته خود انتخاب کنند.

استفاده از یک شیوه دائمی کاشت مو باعث صرفه جویی در هزینه‌های افراد خواهد شد. با گسترش علم و تکنولوژی و پیشرفت دستگاه‌های پزشکی می‌توان امیدوار بود که روش دائمی کاشت مو برای اکثر متقاضیان کارآمد باشد. در این مقاله قصد داریم تا در مورد جدیدترین روش کاشت مو در ایران مطالب جالب توجهی را قرار دهیم. اگر به دنبال شیوه‌های نوین کاشت مو هستید و می‌خواهید بهترین روش را انتخاب کنید بهتر است تا پایان همراه ما باشید.

انواع روش‌های کاشت مو در ایران

به جرأت می‌توان گفت که کشور ایران، یکی از کشورهای پیشرفته در زمینه کاشت مو دائمی است که از شیوه‌های متنوع برای این کار استفاده می‌نماید. وجود متخصصان حرفه‌ای و دستگاه‌های پیشرفته باعث شده است تا بیماران با داشتن هر گونه بانک مو بتوانند از شیوه‌های نوین برای داشتن موهای مورد علاقه خود بهره‌مند شوند. شناخت جدیدترین روش کاشت مو به بیماران کمک خواهد کرد تا بتوانند در رسیدن به موهای طبیعی یک انتخاب منحصر به فرد داشته باشند.

تنوع بالای کاشت مو در ایران به متقضیان این امکان را می‌دهد که بر اساس نظر پزشک متخصص خود بتوانند یک انتخاب عالی داشته باشند. از بهترین روش های کاشت مو در ایران می‌توان به کاشت مو به روش میکروگرافت، کاشت مو به روش SUT و کاشت مو به روش Micro Fit اشاره کرد. در شیوه‌های نوین پزشکی استفاده از دستگاه‌های پیشرفته باعث کاهش زمان نقاهت بیماری خواهد شد. از مهم‌ترین روش‌های کاشت مو در ایران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاشت مو به روش Micro FIT

یکی از جدیدترین روش کاشت مو مؤثر برای بیماران، روش کاشت موی Micro FIT است که به عنوان یک شیوه پیوندی بسیار ظریف شناخته می‌شود. استفاده از این شیوه برای کاشت مو باعث افزایش کیفیت مو خواهد شد. در این شیوه با استفاده از دستگاه‌های ظریف و مینیاتوری عمل کاشت مو انجام می‌شود. دستگاه به کار گرفته شده در این شیوه به گونه‌ای است که حفره‌های ریزی را در سر ایجاد کرده که این امر باعث جلوگیری از خونریزی شدید می‌شود. پانچ استفاده شده در شیوه کاشت موی میکروفیت، به مانند یک مته بر روی سر عمل کرده و با توجه به داشتن قابلیت چرخش، می‌تواند حفر‌ه‌های مناسبی را بر روی سر بیمار ایجاد نماید.

کسانی که دارای جای بخیه بر روی بدن خود هستند به دلیل حساسیت این نقاط می‌توانند از شیوه میکرو فیت استفاده کنند چرا که در این شیوه تغییرات انجام شده نامحسوس است و به راحتی می‌توان با استفاده از حفره‌های مختلف، کاشت مو را از طریق جدیدترین روش کاشت مو یعنی شیوه میکروفیت انجام داد.

کاشت مو به روش میکروگرافت

در کاشت مو به روش میکروگرافت، متخصص زیبایی می‌تواند مو را به صورت تکی و با استفاده از هولدرهای مخصوص از بانک مو جدا نماید. به دلیل وجود دستگاه‌های پیشرفته در جدیدترین روش کاشت مو‌، احتمال خطای انسانی به حداقل خود می‌رسد. در این شیوه دوران نقاهت بیمار بسیار کوتاه است و جراح می‌تواند بدون ایجاد زخم فراوان بر روی پوست بدن بیمار، جراحی خود را تکمیل نماید. در شیوه میکروگرافت تراشیدن موی سر الزامی نیست و متخصص قادر است با استفاده از دستگاه‌های مخصوص، موی مورد نیاز خود را از بانک مو جدا نماید. در شیوه میکروگرافت متخصص قادر است حدود 1500 تا 4000 گرافت را در کمترین زمان ممکن پیوند بزند.

در جدیدترین روش کاشت مو میکروگرافت بی حسی توسط دستگاه‌های مخصوص انجام می‌شود تا بیمار بدون تحمل درد فراوان بتواند از این شیوه برای کاشت مو‌های از دست رفته استفاده نماید. افرادی که دارای بیماری‌های وراثتی هستند و برخی بیماری‌های زمینه‌ای وضعیت درمانی‌شان را محدود می‌نماید، می‌توانند از این شیوه برای کاشت موهای از دست رفته خود استفاده کنند. موها در این روش ظاهری طبیعی داشته و به نسبت سایر روش‌های کاشت مو از تراکم چند برابری بیشتری برخوردار هستند.

کاشت مو به روش SUT

یکی دیگر از جدیدترین روش کاشت مو که امروزه مورد توجه متخصصان پوست و زیبایی قرار دارد، کاشت مو به روش SUT است. به دلیل استفاده از دستگاه‌های پیشرفته استخراج گرافت‌ها در این شیوه با سرعت بیشتری نسبت به سایر روش‌ها انجام می‌شود. افزایش سرعت برداشت گرافت‌های مو باعث افزایش سرعت کاشت مو نیز خواهد شد. فولیکول‌های برداشت شده در این شیوه در محلول مخصوص جهت کاشت مو نگهداری‌ می‌شوند. کسانی که دچار بیماری آلوپسی آندروژنی هستند یا بر اثر سوختگی دچار ریزش مو شده‌اند می‌توانند از این شیوه برای جراحی استفاده کنند.

متخصص زیبایی با انجام معاینات بالینی و آزمایشات اولیه می‌توانند مراحل کاشت مو به روش اس یو تی را انجام دهند. در این شیوه برداشت مو از منطقه اهدا با بررسی‌های انجام شده و تراشیدن نواحی اهدا و کاشت انجام می‌شود. پزشک متخصص با مهارت بالا قادر است تا جایگذاری فولیکول موها را در منطقه کاشت با ایجاد شکاف کوچک انجام دهد. برای ایجاد رویش خط طبیعی مو بهتر است از واحدهای فولیکولی یک تار مویی استفاده شود.

افراد برای انتخاب جدیدترین روش کاشت مو باید بتوانند ابتدا یک کلینیک مناسب و معتبر را جهت انجام عمل زیبایی کاشت مو انتخاب کنند. در بین کلینیک‌های ارائه دهنده خدمات کاشت مو می‌توان به کلینیک نگارین اشاره کرد.

معرفی کلینیک نگارین

کلینیک نگارین یکی از کلینیک‌های تخصصی کاشت مو و ابرو است که به دلیل داشتن متخصصان با کیفیت و حرفه‌ای توانسته است در مدت فعالیت خود رضایت بسیاری از بیماران را به خود جلب نماید. در این کلینیک برای کاشت مو از جدیدترین روش کاشت مو استفاده می‌شود تا خیال بیماران از بابت کیفیت کار راحت باشد. ترکیب شیوه‌های مختلف و استفاده از لوازم الکترونیکی و بهداشتی باعث می‌شود تا بیماران با خیال آسوده بتوانند از خدمات کلینیک نگارین استفاده کنند.

در صورتی که می‌خواهید از خدمات این کلینیک استفاده کنید و مشاوره رایگان دریافت نمایید بهتر است به وب سایت کلینیک نگارین به آدرس negarinclinic.com مراجعه کنید. از دیگر خدمات ارائه شده در این کلینیک می‌توان به کاشت ابروی طبیعی و کاشت ریش و سبیل اشاره کرد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر