جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید
جراحی زیبایی بینی
مشاورین کلید

۷۰ درصد کارمندان ادارات تهران از امروز دورکار می شوند

استان تهران از امروز شنبه ۱۲ تیر در وضعیت قرمز قرار دارد وبر همین اساس ۷۰ درصد از کارمندان ادارات و مراکز دورکار می شوند.

70 درصد کارمندان ادارات تهران از امروز دورکار می شوند

به گزارش اسپوتنیک به نقل از رسانه های ایران، غلامرضا عباس پاشا، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران ضمن اعلام این خبر افزود: 30 درصد دیگر نیروها نیز باید در محل کار خود حضور یابند و حضوری فعالیت کنند؛ همچنین مشاغل ضروری نیز به صورت 50 درصد باید فعالیت کنند؛ یعنی 50 درصد به صورت حضوری فعالیت کنند و 50 درصد دیگر نیز باید دورکار شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران ادامه داد: به دلیل هوشمندسازی که در وضعیت رنگ‌بندی شهرها صورت گرفته، به محض تغییر رنگ یک شهر، محدودیت‌ها و شرایط مصوب‌شده اعمال می‌شود که دورکاری هم از جمله آنهاست. این اتفاق باعث شده تا در صورت تغییر رنگ از سفید به زرد یا زرد به نارنجی یا نارنجی به قرمز و برعکس، شرایط به صورت سیستماتیک تغییر کند و نیازی به ابلاغ آن هم نباشد.

وی تاکید کرد: فهرست شهرستان‌های استان تهران که از 12 تیر 1400 در وضعیت قرمز (شیوع کرونا) قرار می‌گیرند عبارتند از: تهران، اسلامشهر، بهارستان، پاکدشت، پردیس، دماوند، ری، شمیرانات، فیروزکوه، قرچک و ورامین.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان