تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی ارزان سایت
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی ارزان سایت

عاشق بازیگری‌ام اما نه به هرقیمتی

عباس غزالی بازیگر سینما و تلویزیون، با بیان اینکه در «وضعیت سفید» ایفاگر نقشی شده که پیش از او، بابک حمیدیان و حامد بهداد برای آن نامزد شده بودند، از عشقش به بازیگری گفت؛ اما تاکید کرد که حاضر نیست به هر قیمتی بازی کند.

عاشق بازیگری‌ام اما نه به هرقیمتی

تحریریه زندگی آنلاین : عباس غزالی بازیگر سینما و تلویزیون، با بیان اینکه در «وضعیت سفید» ایفاگر نقشی شده که پیش از او، بابک حمیدیان و حامد بهداد برای آن نامزد شده بودند، از عشقش به بازیگری گفت؛ اما تاکید کرد که حاضر نیست به هر قیمتی بازی کند. او به آینده درخشان احتمالی بازیگری برادرش یونس غزالی هم اشاره کرد. او بازی در سریال‌های تلویزیونی را از سال 77 با اثر انتظار سرخ به کارگردانی محمد درمنش آغاز کرد و بعد از آن هم در چند اثر ایفای نقش کرد تا اینکه نقش «بهروز» را در سریال تلویزیونی «وضعیت سفید» به کارگردانی حمید نعمت‌الله بازی کرد. این هنرمند با بازی در این سریال توانست در میان مخاطبان تلویزیون شهره شود. غزالی بعد از بازی در «وضعیت سفید» تلاش کرد نقش‌هایش را گزیده انتخاب کند تا با بازی در هر اثر مخاطب را غافلگیر کند.

 

چگونگی انتخاب عباس غزالی در سریال «وضعیت سفید»

غزالی درباره چگونگی انتخابش برای حضور در نقش بهروز سریال «وضعیت سفید» گفت: با آقای شفیعی تهیه‌کننده سریال «وضعیت سفید» چندین همکاری قبل از این سریال داشتیم. با من تماس گرفتند و گفتند آقای نعمت‌الله می‌خواهد درباره نقشی با شما صحبت کند. آن موقع تقریباً همه نقش‌ها بسته شده و همه بازیگران مشخص شده بودند. البته این را هم بگویم که یونس (برادرم) که نقش «امیر» را در همین سریال بازی کرد، قبل از من انتخاب شده بود. وی ادامه داد: حمید نعمت‌الله به من گفت بازیگران نقش «بهروز» و «شهاب» هنوز مشخص نشده‌اند و از من خواستند که اجازه بدهم گریمور، این دو نقش را روی من تست کند.

غزالی افزود: آقای نعمت‌الله با من زیاد آشنایی نداشتند و قبل از من بابک حمیدیان و حامد بهداد برای این نقش انتخاب شده بودند که بنابر دلایلی نشد. به‌هرحال اصرار داشتم تا نقش بهروز را بازی کنم و به همین خاطر تمام توانایی‌ام را به حمید نعمت‌الله نشان دادم؛ از جمله این‌که به حمید نعمت‌الله گفتم انعطاف بدنی خوبی دارم و همان‌طور که در سریال مشاهده می‌کنید بهروز از این قابلیت خودش بسیار استفاده می‌کند.

 بیشتربخوانید:

برای دلگرمی مردم در صحنه می‌مانم

عاشق این هستم که در سینما و تلویزیون کار کنم

بازیگر نقش «بهروز» در سریال «وضعیت سفید» درباره فعالیت‌های برادرش «یونس» هم گفت: خوشحالم که یونس حالش خوب است. در این ایام کرونایی کمتر همدیگر را ملاقات می‌کنیم اما اخیراً گفته است که می‌خواهد بازیگری را ادامه دهد. به نظرم یونس پسر بسیار بااستعدادی است و امیدوارم در نقش‌های خوبی ظاهر شود. غزالی همچنین اظهار کرد: عاشق این هستم که در سینما و تلویزیون کار کنم. در کل فعالیت کردن را دوست دارم؛ اما از همان اول که وارد این حرفه شدم، به خودم قول دادم که درجا نزنم و به هر قیمتی کار نکنم. به همین خاطر جایگاه فعلی‌ام را دوست دارم زیرا با تلاش و آبرو به دست آمده است؛ ولی به خودم قول داده‌ام که با دقت کافی پیشرفت کنم و حقم را از سینما بگیرم.

 

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان