تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی ارزان سایت
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی ارزان سایت

شکایت جدی استقلال از وکیل مظاهری

مدیرعامل استقلال می گوید هرگز در جلسات با رشید مظاهری حرفی درباره علی دایی بر زبان نیاورده است.

شکایت جدی استقلال از وکیل مظاهری

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یکی از موضوعات مورد چالش مدیریت استقلال با بازیکنان مساله رشید مظاهری بود. دروازه بانی که ابتدا قصد ماندن در استقلال را کرد اما بعد در سفر به امارات همراه تیم نرفت و در نهایت قراردادش را فسخ کرد.

احمد مددی مدیرعامل استقلال درباره وضعیت مظاهری تاکید کرد: فسخ مظاهری غیر موجه است. با موضوع انضباطی که داشت 83 درصد دریافتی داشت.  63 درصد پرداختی داشتیم و 20 درصد هم جریمه شده بود. به ایشان هم ابلاغ کرده بودیم. کاملا قانونی هم بوده است.

او ادامه داد: در شرایط خاص تیم برای دیدار با الهلال ایشان عدم تمکین کرد و به دوبی نرفت. ما هواپیمای چارتر گرفته بودیم و ایشان نرفت. فردای آنروز هم فسخ کرد. او بازیکن ما بود.

مدیرعامل استقلال درباره شکایت از مظاهری عنوان کرد: مدارک و مستندات را جمع آوری می کنیم. همین عدم تمکین هم یک موضوع انضباطی است که باید پاسخگو باشد.

مددی در پایان درباره اینکه وکیل مظاهری مصاحبه تندی انجام داد، افزود: وکیل او یک مصاحبه سرتاسر دروغ را انجام داد. ایشان از زبان من حرف هایی زد که همینجا می گویم از ایشان شکایت کرده ایم. ایشان گفته بود من اعلام کردم آقای دایی را کنار گذاشتم، مظاهری که عددی نیست. این خیلی زشت است. به هیچ وجه چنین حرفی نزدم. چرا دروغ می گویید؟ ایشان باید پاسخگو باشد. ما یک سوءتفاهم با آقای دایی داشتیم و برای او احترام قائلم. برای چه باید این حرف را بزنم؟ ایشان باید این دروغ را در دادگاه پاسخگو باشد.

بیشترر بخوانید: طارمی در ترکیب پورتو مقابل اتلتیکومادرید/عکس

253 251

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر